Найкрутіший начальник у всесвіті: він подарував працівникам 1260 авто і 400 квартир

По-моєму так не буває… Це щось нереальне!

Люди, які працюють на індійську компанію Hare Krishna Exports, запам’ятають національне свято Дівалі, без напускного перебільшення, на все життя! Глава компанії в цей день був безмежно щедрий зі своїми співробітниками. Для найкращих своїх професіоналів він підготував і роздав такі подарунки: 400 квартир і 1260 авто.

Діамантовий бізнес приносить мега-колосальні надприбутки. Компанія продає свої алмази в 70 країнах світу. Савджі Долакія казково багатий, і завжди дарує щедрі подарунки співробітникам.

Сотні його співробітників ще у 2014 році радіючи отримали в подарунок власне житло та автомобілі. А сам Савджі каже, що в найближчі 5 років збирається дати такі ж блага всім своїм співробітникам.

Мільярдер вирізняється своєрідним підходом до життя і робить неординарні вчинки. Він абсолютно суворий батько, і не звик балувати дітей. Його 21 – річний син, Драв’я, вирушив на пошуки роботи з вельми мінімальним багажем, і грошовим запасом лише в 7 тисяч рупій (близько 2 тис. грн). У валізах багатого спадкоємця були тільки: три комплекти змінного одягу і предмети особистої гігієни.

Сам Драв’я розповідав про це:

“Я родом із багатої привілейованої сім’ї, члени якої звикли отримувати все, що сподобалося, не дивлячись на ціну. У цій поїздці я мав зрозуміти, як іншим дістаються гроші й чим живуть прості люди. Мені було дуже важливо перевірити, чого ж я вартий насправді”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *