Загроза національній безпеці через “турула”: Віктор Балога підтвердив заборону на в’їзд в Угорщину

Про це народний депутат України Віктор Балога написав у себе на сторінці у Фейсбук.

“Отримав нагороду від мілкого діяча сучасності Орбана – становлю загрозу національній безпеці Угорщини.

Показово, що угорська влада мене «злякалась» в день встановлення національного державного символу України – Тризуба, замість імперського символу «Великої Угорщини» турула на Мукачівському замку”, – каже Віктор Балога.

Натомість нардеп вважає, що саме це є показником ефективної боротьби за цілісність України.

“Сприймаю таке рішення путінських прихвоснів, як визнання ефективності нашої боротьби за територіальну цілісність та суверенітет України. Тим більше, що «компанія» в мене в списку тих, кого угорці бояться та хочуть не пускати в ЄС, більш ніж достойна – патріоти із різних сфер та регіонів, зокрема, представники СБУ, які ведуть справу проти лідера проорбанівської “КМКС” Брензовича та львівські активісти, які борються з імперськими символами на нашій українській землі”, – каже народний депутат.

“Загалом, в моєму житті не раз було, що через принципову позицію отримував «проблеми», але якось завжди було до одного місця, бо життя одне й зраджувати собі через страхи – не варіант.

До друзів України в ЄС їздив та буду їздити, а в орбанівську Угорщину не збирався та не збираюсь.

З Божої ласки Путіна, Орбана та різну шушваль переживемо. Головне, щоб Україна перемогла росію, а діти й онуки були здорові”, – підсумовує Віктор Балога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *