У природі існує тільки три види жінок…

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному.

У природі існує тільки три види жінок: дівчата-доньки, дівчата-сестри й дівчата-мами. З чоловіками та сама ситуація: синочки, брати й татусі. І всі вони гармонійно співіснують один з одним строго попарно.

Татусі шукають доньок. Гламурних кицуль, які не здатні ні копійку заробити, ні яєчню приготувати. Їм хочеться відчувати себе покровителями, захисниками, іноді навіть господарями. Їм у кайф розуміти залежність жінки від себе і свою значущість у зв’язку з цим. Для неї або взагалі в принципі.

Братам потрібні сестри, з якими в гори й в сніг у наметах, на сноуборді й з парашутом. Копати дачу, будувати бізнес, ділити домашні справи навпіл і з пивком або свіжовичавленим соком дивитися футбол або улюблений серіал удвох. Їм подобається відчувати плече, рівність внеску в сім’ю й однодумність у всьому.

Синочкам потрібні мами, тому що їхні власні мами не вічні, начальники злі й кусаються, по телевізору та в інтернеті так багато всього цікавого, а самі вони нічого не вміють: від вибору стрижки до розігріти суп із холодильника. Їм, природно, потрібна відповідальна особистість, яка візьме це все на себе. А матуся буде щаслива тим, що потрібна, що нікуди він не дінеться, що без неї він загине, і свято переконана в тому, що просити чоловіка приготувати — це псування продуктів, відправити його в магазин за свининою і капустою — значить, отримати на виході пакунок копченого шпику та пакет замороженої броколі, підлогу та посуд за ним однаково перемивати, і взагалі, чоловіків мало, їх берегти треба.

Ідилія, правда? Усі щасливі. Але що ж відбувається насправді?

Майже всі з трьох типів чоловіків западають на кицуль. Головна функція жінки-дочки — виглядати привабливо і приваблювати — працює відмінно. Далі вона починає із запропонованих вибирати того, хто потрібен їй. І в цій справі вона з усіх трьох найрозумніша, ніколи не прогадає! Синка вона в кращому разі не помітить, у гіршому — з гидливою міною на мордочці попросить відійти й дихати в інший бік. Він же, відчуваючи гострий біль, вибухне вереском на весь інтернет або найближче оточення про те, які жінки корисливі сучки, які не вміють цінувати душевні якості. Брати бувають досить уперті й здатні іноді завоювати серце кицюлі. Але тут у них починаються проблеми. Домашня робота на ньому, заробітки на ньому, поговорити нема про що. Відпочивати вони хочуть у різних місцях, розважатися з різними людьми, вона дратує його друзів, він не вражає її подруг. Підсумок трохи передбачуваний: розлучення, бійка за майно і дітей. Він кричить: “Жінки — стерво, буду холостяком”. Вона рахує відсуджені шматки не свого майна і вицілює нового кандидата.

Жінка-сестра виглядає зовсім не так, як кицуля. Вона, найімовірніше, одягнена в джинси, має зручне взуття та сумку. Волосся у хвості або косі, макіяж помірний або відсутній. А ще в неї горять очі, вона вміє жартувати, з нею можна говорити годинами про все на світі й часто в неї чудова фігура. Щоб таку завоювати, треба її вразити, щоб вона чоловіка зауважала. Папіку є чим її вразити. Але до сім’ї зазвичай не доходить. Легка на підйом сестричка хвацько грюкне дверима у відповідь на перше ж “нікуди не підеш” і спробу домінувати. Синочкам теж іноді щастить потрапити в струмінь її інтересу, наприклад, якщо вона геймерка або ролевик, а можливо, балдіє від віршів на свою честь. Її навіть можна заманити в сім’ю з таким малюком. Вона толерантна, оптимістична, вважає, що його мати все робить неправильно, і вірить, що варто його від матусі забрати, як вона встановить нові порядки. Розвалюється все років за два, коли наполеглива сестра втомиться нарешті марно просити чоловіка встати з дивану і допомогти по господарству. Коли їй набридне змушувати його змінити роботу на більш високооплачувану або хоча б знайти будь-яку роботу. Коли вона набридне витягнути його на природу або взагалі відірвати від монітора або телевізора. Вона подасть на розлучення, а синок залишиться плескати очима в німому питанні: “Що сталося? Все ж було так чудово!”

Жінки-матері відразу не подобаються майже нікому. Зовні вони непомітні, інтереси в них суто жіночі: готувати, шити-в’язати, розводити квітники, плекати котів, та й узагалі, вона з тих, хто твердить: краса в жінці не головне. З машини на тротуарах її не видно, у заможному суспільстві не буває. Навіть якщо папік із нею десь і перетинається, то зацікавити його нею неможливо: партнерам із бізнесу на фуршеті з гордістю не пред’явити, грошей вона на себе витрачати не вміє, намагається перехопити прапор турботи і доводить есемесками на тривалих переговорах до сказу. Якщо папіку примудрилося на такій одружитися, він заведе коханку, яка почне дерти з нього чотири фінансові шкури, відчує себе Гераклом і дружину свою пошле на розлучення. Голу, босу і дітей відбере, якщо йому потрібні. Брату ж із матусею нудно. Новинки автопрому не обговорити, футбол не подивитися, його друзі вдома її нервують, коли він іде в гори один, вона ледве не каструлю борщу з собою йому пакує, надягає йому труси з начосом, шарфик, рукавиці, загалом, мужики впізнають – засміють. Сльозами і голосіннями заважає йому ризикувати своїм здоров’ям і витрачати гроші на хобі. Вимагає термінового повернення додому до сім’ї і пиляє, якщо риболовля, а не тітонькування з виводком – плани на суботу та неділю. Брат швидко помічає, що вона перестала стежити за собою, у неї зіпсувалася фігура, шкіра і волосся, що у них нічого спільного: він мріє про нову машину, а вона — про третю дитину, і ці два поняття несумісні з його зарплатою. Зрештою він іде, платить аліменти й уникає зустрічатися з нею поглядом, бо в глибині душі йому все ж соромно. А вона ненавидить його, невдячного, всією душею за те, що залишив дітей і сім’ю, а життя її занапастив.

Знайомі ситуації? І адже багатьох із вас, друзі, задовбали саме вони — не ваші пари. Саме через це ви пишете і стогнете про те, що жінки всі корисливі або страшні, мужики всі слабаки або козли. Та, тому що, друзі мої, шукати треба за потребами! Розібратися в собі, в тому, що робить вас щасливими, і відвести погляд від такої симпатичної людини, яка, однак, ніяк не годиться вам у пару, щоб не кричати на кицюлю, коли вона не виявилася матусею, а на синочка — що він вам у брати не годиться. Ви ж у магазині не злитеся на кожну пару взуття не вашого розміру і невідповідного фасону. Не кидаєтеся з критикою в бік непотрібної вам ковбаси: якого, мовляв, чорт забирай, вона не з капусти й узагалі сміє існувати в продажу? Залиште вже один одного в спокої, не намагайтеся застосувати людей не за призначенням, адже поки ви гнете свою лінію і намагаєтеся переробити свою непару під себе, десь його і ваша пара страждає від самотності та розбіжності з кимось іще.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *