Японські вчені вважають, що скоро прийде повідомлення від інопланетян з околиць Альтаїра

Виявилось, що 40 років назад японські науковці відправили туди послання.

Японські астрономи вважають, що настав час, коли може прийти повідомлення від представників позаземного життя із населених планет біля зірки Альтаїр. Вона розташована на відстані приблизно 16,7 світлових років від нас.

Як пише The Asahi Shimbun, в серпні 1983 року в околиці Альтаїра вчені відправили повідомлення, яке складалось з 13 зображень. На цих малюнках було показано життя на Землі й самі люди.

Науковці припускають, що на планетах навколо Альтаїра можуть жити розумні істоти. За їхньою оцінкою, тепер, коли пройшло 40 років, можна очікувати, що сигнал досяг такої й планети та до Землі вже мчить відповідь.

У зв’язку з цим вчені з Університету Хіого направлять антену діаметром 64 метри на Альтаїр, сподіваючись отримати цей сигнал від позаземної цивілізації. Обладнання розташовано в Центрі далекого космосу Усуда, який є об’єктом Японського агентства аерокосмічних досліджень і розташований він у Саку, префектура Нагано. Астрономи чекатимуть на сигнал від інопланетян протягом однієї години з 22:00 за місцевим часом 22 серпня.

Інші новини про інопланетян

Як повідомляв УНІАН, два роки тому Пентагон опублікував звіт, в якому заявив, що у Міноборони США немає пояснень появи десятків невстановлених летючих об’єктів, які бачили військові пілоти.

У червні NASA вперше відкрито розповіли про хід досліджень невпізнаних аномальних об’єктів або явищ. Вони вивчили понад 800 повідомлень про невідомі летючі об’єкти, з яких лише невелика частина не піддається науковому поясненню.

Колишній співробітник американської розвідки Девід Груш на відкритих слуханнях у Конгресі заявив, що влада США має зразки “нелюдських” біологічних речовин, зібрані в місцях “падіння НЛО”.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *