Пенсії не вистачало: 74-річна бабуся з пістолетом пограбувала банк, щоб віддати борги

Напередодні пограбування Енн Майєрс обговорювала зі своїми родичами можливість такого злочину, проте ті не сприйняли її слова серйозно.

74-річна Енн Майєрс з Огайо (США), яка раніше не мала проблем із законом, наважилась на пограбування банку в містечку Фейрфілд. Поліція затримала жінку в її ж будинку. Під час обшуку в автомобілі знайшли пістолет, який, як стверджується, використовувався під час пограбування, а також викинутий одяг та підроблений номерний знак. Про це пише видання Bild.

Майєрс висунули обвинувачення у розбійному нападі із застосуванням вогнепальної зброї за обтяжувальних обставин та фальсифікації доказів. Повідомляється, що їй вдалось вкрасти лише 500 доларів.

Як з’ясувалося пізніше, пенсіонерка сама стала жертвою інтернет-шахрайства. Вона передала невідомій особі великі суми грошей, позичені у родичів — 5 000 доларів у сестри та 65 000 доларів у подруги. Неспроможність погасити борги спонукала жінку до цього відчайдушного вчинку.

“Дехто може вважати її жертвою, однак Енн загрожувала життю та здоров’ю людей в банку, пограбувавши їх із застосуванням вогнепальної зброї”, — заявив сержант поліції Брендон Маккроскі місцевій газеті The Columbus Dispatch.

За його словами, напередодні пограбування Майєрс обговорювала зі своїми родичами можливість такого злочину, проте ті не сприйняли її слова серйозно. До першого судового засідання обвинувачена знаходитиметься під вартою з можливістю вийти під заставу, сплативши 100 тисяч доларів. У разі визнання її винною, жінці загрожує до 15 років ув’язнення.

Поліція не розкрила деталі шахрайської схеми, яка змусила пенсіонерку піти на протизаконні дії.

Бабуся пограбувала банк в США, шахрайська схема змусила пенсіонерку наважитися на злочин, курйозиFullscreenМайєрс висунули обвинувачення у розбійному нападі із застосуванням вогнепальної зброї
Фото: Fairfield Township Police Department

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *