Дівчинка летіла з 4 поверху, але хлопець з миттєвою реакцією зміг зловити дівчинку в польоті

Дівчинка летіла з 4 поверху, але хлопець з миттєвою реакцією зміг зловити дівчинку в польоті 10.06.2023 Хлопець помітив, як крихітка вилізла у вікно, але бігти її діставати часу не було, вона могла впасти в будь-який момент. Він блискавично прикинув траєкторію падіння, ледь наблизився – як дівчинка вже летіла вниз. Спіймати її допомогло, напевно, диво … Саме так згадує Артур випадок одного травневого вечора. Він працює в школі кухарем. Сидів собі у власній машині, і раптом на неї впала захисна сітка від пластикового вікна.

Саме завдяки цій сітці й вдалося вчасно вжити заходів. Артур згадує, що виліз з машини, щоб влаштувати скандал безтурботним мешканцям, але побачив: пластикове вікно відчинене, а дівчинка, на вигляд не старша одного року, звисає з підвіконня. Він зумів прикинути, куди саме вона повинна впасти, встиг добігти до цього місця – дівчисько якраз відірвалася, сил в ручках не вистачило. Вона впала на нього з розмаху, забила хлопцеві плече – але залишилася жива. Лікарі швидкої приїхали дуже швидко, оглянули дівчинку, і постановили: вона в повному порядку. Артур від допомоги відмовився.

Мати дівчинки вибігла, дякувала рятувальнику, але він вважав за краще поїхати, бо надто вже неоднозначною була ситуація. Вдома розболілося плече, в поліклініці на рентгені знайшли невелику тріщину. Тепер потрібно почекати, поки вона пройде. Мати ж досі з жахом згадує, як дівчинка залізла на підвіконня і сперлася на сітку … Вона кинулася за нею, але дівчинка вже летіла вниз. Мати написала Артуру подяку з щирого серця, яку опублікували місцеві газети. Коли-небудь малятко підросте і зможе подякувати йому сама.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *