Сесія Закарпатської облради відбудеться завтра за рішенням голів 5 фракцій

Відповідне рішення було прийнято сьогодні ввечері 17 листопада за погодженням п’яти фракцій, крім “Слуга народу”, КМКС та “За майбутнє”

Голови фракцій узгодили свої позиції та вирішили продовжити пленарне засідання сесії Закарпатської обласної ради завтра, 18 листопада об 11:00 годині.

Таким чином народні обранці планують нарешті завершити процес вибору нового голови ради та розглянути інші питання порядку денного. Засідання буде проводитися у сесійній залі, як це передбачено регламентом.

Зазначимо, сьогодні роботу депутатів Закарпатської облради було зірвано через фейкове мінування будівлі на площі Народній.

Незважаючи на це, депутати таки зібралися у залі ректорату УжНУ, де спробували переконати тимчасово виконуючого голови Василя Іванча у тому, що потрібно продовжувати роботу і повернутися до шляху політичного консенсусу.

На жаль, він продовжував доводити, що сесія повинна відбутися саме 25 листопада, хоча і не зміг пояснити чому.

Депутати підписали вимогу про скликання засідання на 18 листопада на 11:00 годину. Але, не залежно від результату розгляду заяви заступником голови Іванчом, вирішили зібратися в залі засідань завтра зранку і розпочати засідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *