7 внутрішніх законів життя

Краще перемогти себе, ніж виграти тисячі битв. Тоді перемога твоя. Її в тебе не зможуть забрати ні ангели, ні демони, ні рай, ні пекло.

1.”Думки матеріальні”

Усе, що ми собою являємо — результат того, що ми думаємо про себе. Якщо людина говорить або діє з поганими думками, її переслідує біль. Якщо ж людина говорить або діє з чистими намірами, за нею слідує щастя, яке, як тінь, ніколи її не залишить. Будда говорив: “Наша свідомість — це все. Ви стаєте тим, про що думаєте”. Джеімс Аллен говорив: “Людина — мозок”. Щоб правильно жити, ви маєте заповнити свій мозок “правильними” думками. Ваше мислення визначає дії; ваші дії визначають результат. Правильне мислення дасть усе, що забажаєте; неправильне мислення — зло, яке врешті-решт зруйнує вас.

2.”Починати з малого — це нормально”

“Глечик наповнюється поступово, крапля за краплею”.

Ралф Волдо Емерсон сказав: “Кожен майстер колись був аматором”. Усі ми починаємо з малого, не нехтуйте малим. Якщо ви послідовні й терплячі, ви досягнете успіху! Ніхто не може досягти успіху всього за одну ніч: успіх приходить до тих, хто готовий почати з малого і старанно працювати, поки не заповниться глечик.

3. ” Пробачити”

Стримувати гнів у собі, все одно, що схопити гаряче вугілля з наміром кинути його в кого-небудь ще; згорите саме ви. Коли ви звільняєте тих, хто ув’язнений у в’язниці непрощення, ви звільняєте з цієї в’язниці самого себе. Ви нікого не зможете пригнічувати, не пригнічуючи й себе теж. Вчіться прощати. Вчіться прощати швидше.

4.”Ваші вчинки мають значення”

Скільки б заповідей ви не прочитали, скільки б ви не говорили, що вони означатимуть, якщо ви не будете їх дотримуватися?

Кажуть: “Слова нічого не варті”, і це так. Щоб розвиватися, ви маєте діяти; щоб швидко розвиватися, діяти потрібно щодня. Слава не впаде вам на голову! Слава для всіх, але пізнати її зможуть тільки ті, хто постійно діє.

5.”Намагайтеся зрозуміти”

Сперечаючись із сьогоденням, ми відчуваємо гнів, ми перестали боротися за правду, ми почали боротися тільки за себе. Стефан Кові сказав: “Спершу спробуйте зрозуміти, і лише потім постарайтеся, щоб зрозуміли вас”. Легко сказати, а важко зробити; ви повинні докласти всіх своїх зусиль, щоб зрозуміти точку зору “іншої” людини. Коли ви відчуваєте, що вас захльостує гнів, знищіть його.

Вислухайте інших, зрозумійте їхню точку зору, і ви знайдете спокій. Більше зосередьтеся на тому, щоб бути щасливим, ніж бути правим.

6.”Переможете себе”

Краще перемогти себе, ніж виграти тисячі битв. Тоді перемога твоя. Її в тебе не зможуть забрати ні ангели, ні демони, ні рай, ні пекло.

Той, хто переможе себе, той сильніший за будь-якого владику. Для того, щоб перемогти себе, потрібно перемогти свій розум. Ви маєте контролювати свої думки. Вони не повинні вирувати, як морські хвилі. Ви можете подумати: “Я не можу контролювати свої думки. Думка приходить, коли їй заманеться”. Ви не можете заборонити птаху пролітати над вами, але, безсумнівно, ви можете перешкодити йому звити гніздо у вас на голові. Проженіть думки, що не відповідають життєвим принципам, за якими ви хочете жити. Будда сказав: “Не ворог чи недоброзичливець, а саме свідомість людини заманює її на криву доріжку”.

7.”Живіть у гармонії”

Гармонія приходить зсередини. Не шукайте її зовні. Не шукайте зовні те, що може бути тільки у вашому серці. Часто ми можемо шукати зовні, тільки щоб відвернути себе від правдивої реальності. Правда в тому, що гармонію можна знайти тільки всередині себе. Гармонія — це не нова робота, не нова машина чи новий шлюб. Гармонія — це нові можливості й вони починаються з вас.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *