Історія про лева, яка змушує задуматися над життям

Колись лев на прізвисько Скайбед Скар був королем Національного парку Крюгера, ПАР. З того часу минули роки, колись величний хижак втратив колишню силу і залишився без свого прайду.

У кращі роки він міг одним тільки своїм ревом змусити стадо звірів завмерти від страху. Але зараз він старий і заледве може рухатися — він розуміє, що це кінець. Він не кричить і не панікує, а просто чекає наступної миті. Ту, за якою піде спокій. Більше не буде ні болю, ні голоду.

У певному сенсі доля кожної людини нагадує цього лева. Тому дозвольте поставити вам кілька запитань:

Чи пишаєтеся ви своїм багатством? Чи пишаєтеся ви своєю красою? Чи пишаєтеся ви своїм авторитетом? Чи пишаєтеся ви своїми досягненнями?

Якось настане день, коли все це не матиме жодного значення. Можна навіть згадати пісню Честера Беннінгтона з Linkin Park — In the end, приспів якої зводиться до того, що, зрештою, все це не має значення. Абсолютно нічого.

Одного дня вам, як і цьому леву, доведеться зіткнутися з кінцем.  Так само як і цей лев, якось ви станете тінню свого минулого. Так само як і цей лев, одного разу ви випаруєтеся в часі. Також, як і цей лев, ви одного разу заглянете у вічі смерті й приймете її, оскільки будете не такі сильні, як раніше.

Одного разу все ваше життя спалахом промчить перед очима. І перш ніж це станеться, подбайте про те, щоб цей спалах змусив вас усміхнутися, за гідно прожите життя, а не шкодувати ще більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *