Бумеранг війни повертається до Москви

Судячи з соціальних мереж, москвичі переважно діляться на агресивних і смирних. Агресивні обурюються: “Як посміли?” Смирні запитують: “А нас за що?” і просять начальство навести лад у бомбосховищах.

Російські вірнопіддані вважають, що їхнє святе право хоч щодня бомбардувати Україну. Але українцям тим самим відповідати не можна, це обурливо та злочинно. Наліт на Москву для телеобивателів – “акт державного терору”. А щоденні нальоти на Київ – щось на кшталт авіаційного шоу.

Це типова логіка колонізаторів. Російська влада сприймає Україну як збунтовану колонію, а українців як непокірних зулусів, яких треба батогом загнати на плантації. Колонізаторам можна вбивати зулусів тисячами, але хіба вправі зулуси обстрілювати Лондон?

У Кремлі, мабуть, забули, що епоха колоніалізму закінчилася, і їм протистоїть сучасна європейська країна, яка має підтримку більшої частини цивілізованого світу. Отже, російські воєнні злочини не залишаться безкарними. Це не просто дрони прилетіли до Москви, а перші ластівки майбутньої відплати.

Ігор Ейдман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *