Як кажуть в народі: “в каламутній воді добре рибку ловити” Так і в керівництві облдержадміністрації

Мало того, що партія “Слуга народу” фактично підтримує ОПЗЖ, обласне керівництво від названої партії займається сприянням масового мародерства, тобто  допомагають “добрим дядям” перевозити валізами валютну готівку за 10 відсотків “комісійних”.

За різними підрахунками порядних митників КПП “Вилок”, через даний пункт пропуску перевезено за період війни від 400 до 800 млн євро. Астрономічна цифра.

Скандал навколо сесії Мукачівської міської ради, як організувала обласна влада та ПП “Слуга народу” ідеальне маскування для тотальної контрабанди та корупції в Закарпатській області.

Ось що з цього приводу на своїй сторінці ФБ написав народний депутат Віктор Балога:

Сьогодні відбулася сесія Мукачівської міської ради. Розглядалися питання звільнення з посади секретаря ради – представниці ОПЗЖ та звернення щодо збройної агресії путіна проти України.

На сесію зібралися депутати усіх фракцій, крім фракції ОПЗЖ, які були недопущені до входу у будівлю міської ради у зв’язку з тим, що президент підписав указ про заборону діяльності проросійських партій на час воєнного стану. Представникам цієї партії нема чого робити у жодній раді в Україні. Тому я особисто не впустив депутатів ОПЗЖ на сесію і не дозволив їм пройти. Натомість, поліція та силовики за вказівкою губернатора, почала чинити спротив мені з намаганнями пропустити депутатів ОПЗЖ. Поліція “по безпредєлу” затримала людей, які були поруч зі мною за, ніби то, спротив поліції.

Хлопці, у мене до вас питання: ви з глузду з’їхали? Якщо ви досі не помітили у нас іде 28 день війни з росією! А ви захищаєте пропутінських шавок? Коли президент веде спротив на усіх фронтах, захищає нашу країну усім доступними способами. Коли військові ведуть війну з окупантом, коли гинуть мирні мешканці, діти! А ви тут в тилу займаєтеся фактично диверсійною діяльністю проти державних інтересів України! То на чиєму ви боці?

Ви вирішили зробити гарячу точку у найбільшій громаді області? Зрозумійте одне, люди вас розірвуть як газету, бо місцева влада опирається на волю людей і сьогодні закарпатці, всі як один, відстоюють проукраїнську, продержавницьку позицію. Не зважаючи на те, хто і що робить чи не робить в обласній державній адміністрації!

Також звертаюся до обласного керівництва партій Слуга народу, Рідне Закарпаття, Європейська солідарність, За майбутнє: ви на боці держави чи ваша задача підтримувати ОПЗЖ для розхитування ситуації в області? Ви обрали самий невдалий час для зведення політичних рахунків.

Визначіться нарешті, що для вас головне: Україна чи дріб’язкові прагнення самоствердитися. Закінчиться війна, отримаємо перемогу, тоді можете знову продовжувати займатися своїми дріб’язковими пакостями.

Віктор Балога

Питання від редакції до обласних чиновників: Уже місяць йде війна Росії проти України. Чому Закарпатська обласна рада не найшла можливості зібратися і визначитись з своєю позицією відносно широкомасштабної війни Росії проти України? «Народні обранці», мабуть, чекають путіна, щоб він провів сесію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *