Закохані, яким залишилося жити кілька тижнів, зіграли весілля своєї мрії

Закохані Емі Аверісс і Лі Шарпе планували провести весілля своєї мрії в серпні 2017 року, проте перед Різдвом дівчина раптово втратила свідомість.

Виявилося, що рак, з яким Емі тривалий час боролася, знову повернувся. Однак через кілька тижнів настала не менш страшна новина — у Лі, який весь час підтримував свою кохану під час хвороби, виявили неоперабельні пухлини в легенях та в мозку. Обом залишалося жити всього кілька тижнів.

Емі та Лі зустрічаються вже 13 років, у них троє прекрасних дітей. Про своє весілля вони мріяли дуже довго, однак рак став немов громом серед ясного неба. Тоді друзі вирішили виконати їхню мрію й організували урочисту церемонію всього за чотири дні.

Закохані, яким залишилося жити кілька тижнів, зіграли весілля своєї мрії

Емі йшла до вівтаря в красивій весільній сукні разом зі своїм батьком і дітьми в церкві Святого Лаврентія в Челтнемі. Під час присяги дівчина говорила пошепки, намагаючись стримати сльози. Вона пообіцяла любити Лі у хворобі й в здоров’ї, після чого закохані поцілувалися.

“Ви повинні зрозуміти, що кожен день може стати останнім у вашому житті. Не треба відкладати те, про що ви так сильно мрієте”, – сказав Лі Шарпе.
Із соціальних мереж

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *