Біля берегів Антарктиди виявили невідому науці істоту

Вчені, які займаються траленням на борту дослідницького судна біля берегів Антарктиди, спіймали нову підводну істоту з 20 кінцівками. Вони назвали її “антарктичною зіркою з полуничного пір’я” або Promachocrinus fragarius.

Метою експедицій дослідників, що проводилися в період з 2008 по 2017 рік, було полювання на “загадкових” морських тварин: групу, відому як промахокринус, або антарктичні пернаті зірки. Про це пише Daily Mail.

За словами вчених, хоча вони схожі на інших безхребетних морських тварин, таких як морські зірки та морські огірки, вони відрізняються як своїм “великим” розміром, так і “потойбічним виглядом”.

Ці істоти можуть жити на глибині від 20 метрів до приблизно двох кілометрів під поверхнею океану. Вчені під час своєї місії виявили вісім унікальних видів, у тому числі чотири, які ніколи раніше не зустрічали.

Вони зазначили, що їхня здатність точно класифікувати численні види всередині роду стала можливою лише зараз завдяки вивченню як ДНК, так і фізичної морфології чи форми цих організмів.

Дослідники заявили, що антарктична полунична пухова зірка може мати колір від “пурпурового” до “темно-червоного”. Попри те, що вчені, можливо, розгадали одну загадку моря, безліч невідкритих видів залишається в незвіданому царстві Антарктиди. За їх словами, подальше всебічне дослідження буде необхідним для отримання хоча б базового розуміння життя в антарктичних водах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *