Чоловік просив четверту дитину, а дружина подарувала йому шестерню. Як живе сім’я сьогодні

Кортні та Ерік Уолдроп прожили разом двадцять два роки. В їх дружній сім’ї, в любові і щасті, народилися троє хлопчиків. Першого сина подружжя назвало Сейлор. Коли дитині було три роки, Кортні зрозуміла, що вагітна знову. Ця подія стала величезною радістю для подружжя. Через дев’ять місяців на світ з’явилися близнюки, теж хлопчики. Синів, за бажанням батька, назвали Уельс і Бридж. Три сини — це прекрасно, вважав Ерік. Але Кортні відчайдушно хотіла дочку. Маленьку принцесу, якій можна буде заплітати косички, наряджати в платтячка, а пізніше, коли дівчинка підросте, вчити її вести господарство, передавати свої жіночі секрети й ділитися спогадами про першу закоханість. Мабуть, Кортні так ревно молилася, що Господь щедро нагородив її.

Кортні, як досвідчена мама, на ранньому терміні відчула зміни у своєму організмі. Її надії виправдалися: зробивши тест на вагітність, жінка зрозуміла, що скоро стане мамою в четвертий раз. Яке ж було її потрясіння і здивування, коли вона вперше пройшла процедуру УЗД і дізналася, що скоро стане матір’ю шістьох дітей! Кортні народила шістьох дітей і їх немаленька родина з п’яти осіб миттєво перетворилася в цілу сімейну громаду з одинадцяти осіб.

Пологи проходили під посиленим наглядом лікарів, які прагнули зберегти здоров’я всіх дітей. Попри їх невелику вагу і слабкість, медикам це вдалося: всі діти відчували себе чудово. Кортні і її чоловік безмежно вдячні співробітникам лікарні за їх неймовірну працю, адже вага кожної дитини під час пологів становив лише близько одного кілограма.

Мрія жінки про дівчинку втілилася в життя: у неї народилися три дочки — Блу, Лайк і Тег. Чоловічу половину щасливі батьки назвали Ріверс, Роулингс і Рейн. Тепер в сім’ї підростають шестеро синів і три доньки. Через деякий час багатодітним батькам запропонували зняти про їх повсякденне життя документальний багатосерійний фільм під назвою «Милий Дім».

За словами пари, життя з дев’ятьма дітьми може бути веселою, але водночас неймовірно складною. Якби ви запитали мене, що я відчувала, коли дізналася, що у нас буде шестеро дітей, я б, напевно, подумала, що це буде неможлива ситуація. Це складно, потрібно просто адаптуватися і змусити себе працювати, жити кожен день в одному графіку. » Система завжди й у всьому — це те, що допомагає нам справлятися з усіма труднощами. Це нова норма життя, який би божевільною вона не була».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *