«Справжнє пекло, як у фільмі жахів»: окупанти побачили силу ЗСУ і тепер хочуть додому і звільнитися з армії

СБУ опублікувала чергову перехоплену розмову ворога, яка свідчить про деморалізованість окупантів та втрати в лавах ворожої армії.

Війна в Україні стала пеклом для російських ворогів, про що свідчить чергова розмова окупантів, перехоплена українською Службою безпеки. Російські військові самі так говорять, відчувши силу Збройних Сил України, і єдине чого хочуть – вижити, звільнитися з армії РФ та не повертатися до нашої держави.

«У нас вообще ж*па… У нас очень много 200-х и 300-х… командира моего убило. Я сам еле выбрался оттуда, отвечаю. Я, короче, всё… я просто приеду в Алейск, я служить не буду… всё. Я честно, я увольняться буду, ну его нафиг. После такого, что я повидал, нет…» – розповідає один із окупантів, який воює на Луганському напрямку.

Той стверджує, що в них згоріли всі машини. При цьому із особового складу лишилося пів батальйону.

«Знаешь, это ужас… отвечаю. Это просто ад настоящий, как в фильме ужасов!» – додає ворожий військовий.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що головним осередком активних бойових дій лишається Донецький напрямок. Російські окупанти сконцентрували максимальну кількість сил на Луганщині, з метою виходу на адміністративні кордони області. Противник використовує увесь спектр наявного озброєння, включно з авіацією.

Тим часом на Слобожанському напрямку противник намагається стримувати наступ Сил оборони на півночі Харківської області та зосереджує сили на півдні, в районі міста Ізюм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *