Андрій Богдан звинуватив Володимира Зеленського у брехні щодо Бурби та Бутусова

Екс-голова Офісу президента Андрій Богдан після конференції яку дав Володимир Зеленський відреагував на кілька його висловлювань, та зазначив, що той говорить не правду.

“Ви збрехали, що я приводив до Вас Юрія Бутусова (його привів до Вас покійний Сергій Нижній), написав Андрій Богдан у себе не сторінці у Фейсбук.

Він додав, що Зеленський збрехав коли говорив, Руслан Рябошапка був адвокатом Коломойського, тобто Рябошапка взагалі ніколи не був адвокатом, в цьому випадку адвокатом був Богдан.

“Ви збрехали, що генерал Бурба відповідав за транспорт Майдану (повірте, я перевірив, і він не відповідав ні за транспорт Майдану, ні за транспорт проти Майдану)”, – додав Богдан.

Нагадаємо, на пресконференції у п’ятницю Зеленський, зокрема, сказав Бутусову:

“Коли я став президентом, ми з вами зустрічалися у студії “Кварталу 95” і вас до мене привів товариш Богдан. Він сказав: “Ось людина, котра працювала на Ігоря Валерійовича Коломойського і Корбана, коли ті захищали Дніпропетровську область””.

“Там сидів товариш Рябошапка, який був адвокатом Коломойського, це потім він почав виступати і говорити: “На яких ми олігархів працюємо”. А я сказав: “Мені байдуже, на кого ви працювали, давайте робити сильну команду”, – додав Зеленський.

Президент також назвав ексглаву ГУР Василя Бурбу “СБівцем”, який керував блокуванням транспорту на Майдані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *