Зміни клімату призведуть до смерті мільйонів людей

Згідно зі звітами ООН, зміни клімату, включаючи сильне потепління в Арктиці, і інші загрози призведуть до мільйона передчасних смертей в Азії, на Близькому Сході та Африці. Про це повідомляється на сайті організації.

Доповідь підготували 250 науковців і експертів з 70 країн світу. Фахівці попереджають, що в майбутньому очікується зростання кількості смертей, викликаних наслідками глобального потепління, забруднення прісної води, стійкості бактерій до протимікробних препаратів, а також знизиться фертильність чоловіків і жінок через фактори, що викликають ендокринні порушення і розлади розвитку нервової системи у дітей.

Крім того, навіть якщо цілі Паризької угоди будуть досягнуті, це не зупинить зростання середньої температури в Арктиці. До 2050 року вона підвищиться на 3-5 градусів Цельсія і на 5-9 градусів до 2080 року.

Це призведе до повного танення льоду в регіоні та збільшення рівня моря. Це зростання зафіксоване внаслідок вже викинутих парникових газів та нагромадження тепла в океані.

Крім того, обсяги вічної мерзлоти, що містить мільярди тонн вуглецю, скоротиться на 25 відсотків. Це викличе ще більше потепління і зробить неможливим досягнення мети Паризької угоди обмежити збільшення температури двома градусами Цельсія

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *