Уже четвертий тиждень на території України йде жорстока війна, а «державні мужі місцевого розливу» продовжують займатись корупцією та хабарництвом

Уже четвертий тиждень на території України йде жорстока війна. Не на життя, а на смерть. На території України діє воєнний стан, з усіма витікаючими наслідками. Переважна більшість громадян країни згуртувались в боротьбі проти спільного ворога, проти окупанта, проти Росії. В час смертельної небезпеки треба забути про політичні чвари, про «політичне забарвлення», про різні політичні інтриги. Треба згадати, що ми всі є громадянами України, патріотами своєї країни та повинні прикласти максимум зусиль, щоб збороти сильного і жорстокого ворога, яким є зараз Росія.

Читайте також: Депутат ВРУ Микола Тищенко втік від війни на Закарпатті, де прикидається біженцем

Прошу вибачення за пишномовний стиль. По другому не виходить, якщо подивитись на деяких політиканів місцевого розриву, які сьогодні, як щури поховались по своїх норах,  і щось чекають. Що? Що Путін переможе і треба буде представити свою лояльність можливому окупанту? Інше не приходить в голову, коли бачиш «щурячу метушню» в Закарпатській обласній раді з питання, як назвати грабіжницьку і жорстоку, нелюдську  війну Росії проти України. «Військовою операцією»? Гуманітарною катастрофою? А може просто загарбницькою широкомасштабною війною Росії проти України? Чого простіше й очевидніше. Та, ні. Ось уже майже тижні йде погодження короткого і чіткого тексту позиції депутатів Закарпатської обласної ради.

Читайте також:т Екс-прокурор України представився багатодітним батьком, щоб втекти з країни через Закарпаття

У першого, у кого урвався терпець, то це в депутата ВРУ Віктора Балоги, який у свій час займав високі державні пости: голова Закарпатської обласної держадміністрації, керівник Секретаріату Президента Україна, Міністр МНС. Добре розуміється на сучасній внутрішній      та міжнародній політиці.

Читайте також: Закарпатського угорця, який загинув за Україну, відзначено орденом “За мужність”

Віктор Іванович, 13 березня  на своїй сторінці ФБ звернувся до депутатів різного рівня відносно позиції щодо російсько-української війни з жорстко попросив депутатів різних рівнів визначитись чітко зі своєю громадянською позицією, в тому числі й представників ОПЗЖ. Здається зрозуміла і чітка пропозиція і позиція Віктора Балоги: Треба забути про “політичні ігри” і рятувати країну. Але комусь це дуже, дуже не сподобалось. ОПЗЖ – це зрозуміло. Але коли “Слуги народу” бойкотують сесію Мукачівської міської ради, то виникає просте питання: Кому ці “Слуги…” служать: тим хто гріє своє черево на термальних водах “Косина”, чи тим, які прикриваючись високими посадами, розкрадає гуманітарку? Скоріше всім названим мною особам. “Кому война, а кому мать родная”.

Панове, «державні мужі місцевого розливу», не виправдовуйтесь на своїх пресконференціях, а просто займайтесь своєю прямою роботою, не займайтесь корупцією і хабарництвом та політичними провокаціями. Колись вам все прийдеться відповідати перед людьми та перед Богом.

А відносно фейків?  Рекомендую звернути на провокацію, яку організував один з колишніх керівників області: “Правоохоронці мають негайно втрутитися”, – Голобуцький заявив, що Балога готує провокацію на Закарпатті.

І теперішнє, і колишнє керівництво області працює в унісон. Завидна синхронність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *