Ювілей Андрія Єрмака на держдачі: звільнено працівників, які не збили дрон журналістів

З Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією «Синьогора» у карпатському селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський і голова ОПУ Андрій Єрмак.

Про це повідомив журналіст Михайло Ткач з посиланням на джерела у подкасті на «Українській правді».

«Я думаю, що ця історія матиме продовження. Я знаю, що зараз в Управлінні державної охорони йде розслідування: вони шукають мої джерела. Вони вважають, що у мене ціла мережа джерел. І зараз ідуть розслідування й перевірки. Я знаю, що звільнили співробітників УДО, які не збили наш дрон, коли ми злітали над «Синьогорою», над цією державною дачею – про що президент казав, що ми порушили закон. Вони мали його збити, але не ввімкнули якісь радари, не помітили й не збили», – зазначив журналіст.

Згідно зі словами Ткача, дрону достатньо було злетіти та показати майданчик, на який сіли гвинтокрили ДСНС.

Співробітники УДО одразу підійшли та заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.

Ткач також має інформацію, що в МВС тепер думають, як далі комунікувати цю історію.

Офіс президента нібито писав запит, щоб надали гвинтокрил, хоча Володимир Зеленський зазначив на своєму пресмарафоні, що йому запропонували скористатися авіацією ДСНС ті, хто летів із президентом у Гуту, що може вказувати на те, що гвинтокрили використали з подачі міністра Дениса Монастирського.

За словами Ткача, про плани святкувати день народження Єрмака у Гуті знало широке коло людей, проте подробиці святкування мало хто хотів розкривати, а сам захід був законспірований.

Згідно з даними журналіста, людей у резиденції було небагато. Президент Зеленський тако там був із родиною.

Водночас журналіст наголосив, що використання відомчих гвинтокрилів у приватних цілях, а не з державною метою – викликає запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *