Національна асоціація адвокатів України (НААУ) оголосила збір «інформації» про журналістів, які публічно критикують діяльність адвокатів…

Ситуація в адвокатурі розгорається все більше: Національна асоціація адвокатів України (НААУ) оголосила збір «інформації» про журналістів, які публічно критикують діяльність адвокатів. Фактично — це такі собі «доноси»
Що цікаво, збирати ці «доноси» на журналістів буде Олексій Шевчук, який був адвокатом зрадника Іллі Киви та ймовірно був замішаний у корупційній схемі виїзду чоловіків за кордон за допомогою системи «Шлях». Чи не буде пан Шевчук використовувати цей механізм у власних інтересах для тиску на незалежних журналістів?
Нагадаємо, що керівні органи адвокатури вже давно запровадили цензуру серед адвокатів на критику щодо себе. Наприклад адвокатів, які публічно критикували керівництво адвокатури (як-от, Андрій Вишневський, Валерія Коломієць, Артем Донець, Ілля Костін) позбавляли або зупиняли право на заняття адвокатською діяльністю.
Водночас жодної реакції на дії адвокатів-корупціонерів та адвокатів-колаборантів не було.
Бездіяльним керівництво адвокатури також залишається і щодо «адвоката» Ростислава Кравця, який у суді ударив представницю Мін’юсту Ірину Сербін. Такі от пріоритети.
Тож основне питання: чи не стане така ініціатива НААУ черговим зазіханням на свободу слова та прагненням запровадити цензуру на критику адвокатів та керівництва адвокатури, зокрема давньої соратниці Медведчука Лідії Ізовітової? Тієї самої, яка продовжує контактувати з російськими адвокатами  й прикриваючись війною блокує обрання нового керівництва адвокатури.
Нагальною є реформа адвокатури, в якій зацементувала за собою місце голови Лідія Ізовітова.
Про це також наголошувала Європейська комісія у листопаді, а також віднесли до своїх пріоритетів посли країн G7. Тож ми сподіваємося, що вже скоро побачимо зрушення в цій системі.

Фундація DEJURE

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *