Фіни про корупцію

1. У фінів немає тяги до розкоші. Розкіш – це середньовічна східна розвага для дегенератів. «Какати» в золотий унітаз може тільки дегенерат.
2. Фіни знають, що збагачення своєї сім’ї за рахунок інших представників свого народу – це ненависть до свого народу. Так поводять себе тільки виродки.
3. Фіни ясно розуміють, що так званий «розпил» бюджетних (тобто народних) коштів – це ненависть до своїх дітей і онуків, тому, що їм їздити по цих дорогах і вчитися в цих школах. Ненавидіти своїх дітей і онуків може тільки виродок.
4. Фіни впевнені, що злодій – завжди боягуз. Він живе в страху викриття і справедливої відплати. Така людина не може бути вільною. Така людина вигнанець від народу.
5. Фіни переконані, що «влаштовувати» своїх дітей – це сильно шкодити їм. Якщо людина не змогла досягти всього сам або хоча б законно увійти в спадок, через освіту і свої успіхи – йому буде погано. Закладати проблеми на майбутнє своїх дітей може тільки дурень.
Інет

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *