Професор університету запитав студента про Бога

Професор в університеті поставив своїм студентам таке запитання:

– Все, що існує, створено Богом?

Один студент сміливо відповів:

– Так, створено Богом.
– Бог створив усе? – запитав професор.

– Так, сер – відповів студент.

Професор запитав:

– Якщо Бог створив усе, значить, Бог створив зло, раз воно існує. І згідно з тим принципом, що наші справи визначають нас самих, значить Бог є зло. Студент притих, почувши таку відповідь. Професор був дуже задоволений собою. Він похвалився студентам, що він ще раз довів, що віра в Бога це міф.

Ще один студент підняв руку і сказав:

– Можу я поставити вам запитання, професоре?

– Звичайно, — відповів професор.

Студент піднявся і запитав:

– Професоре, холод існує?

– Що за запитання? Звичайно, існує. Тобі ніколи не було холодно?
Студенти засміялися над запитанням молодої людини. Молодий чоловік відповів:

– Насправді, сер, холоду не існує. Відповідно до законів фізики, те, що ми вважаємо холодом, насправді є відсутністю тепла. Людину або предмет можна вивчити на предмет того, чи має вона або передає енергію.

Абсолютний нуль (-460 градусів за Фаренгейтом) є повна відсутність тепла. Уся матерія стає інертною і нездатною реагувати за цієї температури. Холоду не існує. Ми створили це слово для опису того, що ми відчуваємо за відсутності тепла.

Студент продовжив:

– Професоре, темрява існує?

– Звичайно, існує.

– Ви знову неправі, сер. Темряви також не існує. Темрява насправді є відсутністю світла. Ми можемо вивчити світло, але не темряву. Ми можемо використовувати призму Ньютона, щоб розкласти біле світло на безліч кольорів і вивчити різні довжини хвиль кожного кольору. Ви не можете виміряти темряву. Простий промінь світла може увірватися у світ темряви і освітити його. Як ви можете дізнатися, наскільки темним є будь-який простір? Ви вимірюєте, яку кількість світла представлено. Чи не так? Темрява – це поняття, яке людина використовує, щоб описати, що відбувається за відсутності світла.

Зрештою, молодий чоловік запитав професора:

– Сер, зло існує?

Цього разу невпевнено, професор відповів:

– Звичайно, як я вже сказав. Ми бачимо його щодня. Жорстокість між людьми, безліч злочинів і насильства по всьому світу. Ці приклади є не чим іншим як проявом зла.

На це студент відповів:

– Зла не існує, сер, або принаймні його не існує для нього самого. Зло це просто відсутність Бога. Воно схоже на темряву і холод — слово, створене людиною, щоб описати відсутність Бога. Бог не створював зла. Зло це не віра чи любов, які існують як світло і тепло. Зло це результат відсутності в серці людини Божественної любові. Це на кшталт холоду, який настає, коли немає тепла, або на кшталт темряви, яка настає, коли немає світла.

Ім’я студента було — Альберт Ейнштейн

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *