Гість програми «Голосы Русинів Підкарпатя» – Степан Сікора. Радіо «ЛЕМ FM”. Ч. 1 (відео)

В середині травня 2021 року мене подзвонила молода журналістка радіо «ЛЕМ FM” Каріна Муляр і попросила дати інтерв’ю для русинського (лемківського) радіо. Я погодився.

*******

Інформаційна довідка. Каріна Муляр народилась в селі Страбичово Мукачівського району, закінчила з золотою медалю Страбичівську ЗОШ І-ІІІ ст. У 2015 поступила на навчання в Пряшівський університет  (Словаччина)в рамках Інституту русинської мови і культури. Є першою студенткою з України, яка стала бакалавром з русинської мови та літератури. Останній час активно займається темою русинів в США. На радіо «ЛЕМ FM» веде програму «Голосы Русинів Підкарпатя»

******

Ось ми сидимо в затишному кафе «Евентум», що в Мукачеві. Це було скоріше не інтерв’ю, а просто некваплива розмова про русинство в моєму житті та житті моєї родини, про русинський рух на Закарпатті за останні сто років, про проблеми та перспективи русинського політичного та гуманітарного руху в Закарпатті, про русинство на Закарпатті в контексті різних історичних подій, про мою роль в русинському русі на Закарпатті та про мої медійні проєкти.

Майже двогодинна розмова була поділена на дві частини і була озвучена в ефірі радіо «ЛЕМ FM».

Так як редакція радіо «ЛЕМ FM» не практикує запис ефіру на ютубі або на іншому інтернет-порталі, то я з дозволу редакції записав і змонтував своє інтерв’ю на ютубканалі і зараз подаю на розсуд читачів та слухачів.

Сьогодні перша частина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *