Департамент екоресурсів Закарпатської ОДА видав позитивний висновок щодо видобутку газу під вершиною гори Пікуй на Воловеччині

Всупереч численним зауваженням громадськості та чинному законодавству, Департамент екоресурсів Закарпатської ОДА видав позитивний висновок ОВД щодо діяльності Укргазвидобування на території Жденіївської ОТГ, яким схвалив видобуток газу під вершиною гори Пікуй на Воловеччині.

«Департамент екоресурсів Закарпатської ОДА, вчора, 4 грудня видав позитивний висновок ОВД щодо діяльності Укргазвидобування на території Жденіївської ОТГ. А також з урахуванням всієї інформації, зауважень та пропозицій, що надійшли протягом строку громадського обговорення, вважає допустимим провадження планованої діяльності.

Ми були до цього готові.

Тепер вся відповідальність за негативні наслідки для довкілля та населення сіл Розтока, Буковець, Щербовець, Збини, Жденієво, Підполоззя повністю лежить на чиновниках цього департаменту — Шпонтаку Ю. та Урисю І., Голові ЗОДА О. Петрові та Укргазвидобування», — повідомили в спільноті «Зберегти Пікуй — Save Pikuy».

Як додав громадський правозахисник Віталій Грегор, у зв’язку з черговим скандальним антиекологічним висновком з ОВД мешканці Воловеччині проведуть акцію протесту перед будівлею Закарпатської ОДА в понеділок о 11.00.

Ознайомитися з позитивним висновком Департаменту екоресурсів Закарпатської ОДА можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/6433/reports/PZCjzoWlnD.pdf?fbclid=IwAR22bM1FH4eR3oKfqNezmll_oFOlQkagEGb7R4mUXnR6jB68VqcT2lxe_VY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *