6 кумедних уроків життя з глибокою мораллю

Чоловік заходить у душ, тоді як його дружина щойно закінчила митися. Лунає дверний дзвінок. Дружина нашвидкуруч загортається в рушник і біжить відчиняти.

На порозі сусід Боб. Щойно побачивши її, Боб каже: “Я дам Вам 800 доларів, якщо Ви знімете рушник”. Подумавши кілька секунд, жінка робить це і стоїть перед Бобом гола. Боб дає їй 800 доларів і йде. Дружина одягає рушник назад і повертається у ванну. “Хто це був?” – запитує чоловік. “Боб, сусід”, – відповідає дружина. “Чудово, — каже чоловік, — він нічого не говорив про 800 доларів, які мені винен?”

Мораль історії: діліться з акціонерами інформацією про видані кредити, інакше Ви можете опинитися в неприємній ситуації.

Урок 2

Священник пропонує черниці підвезти її. Сівши в машину, вона закидає ногу за ногу, так, що стегно оголюється. Священнику насилу вдається уникнути аварії. Вирівнявши машину, він крадькома кладе руку їй на ногу.

Черниця каже: “Отче, Ви пам’ятаєте Псалом 129?” Священник прибирає руку. Але, помінявши передачу, він знову кладе руку їй на ногу. Черниця повторює:

“Отче, Ви пам’ятаєте Псалом 129?”. Священник перепрошує: “Вибачте, сестро, але плоть слабка”. Добравшись до монастиря, черниця важко зітхає і виходить.
Приїхавши до церкви, священник знаходить Псалом 129. У ньому йдеться: “Іди далі й шукай, вище ти знайдеш щастя”.

Мораль історії: якщо Ви погано знаєте свою роботу, багато можливостей для розвитку минеться просто у Вас перед носом.

Урок 3

Торговий представник, секретарка і менеджер ідуть обідати й знаходять античну лампу. Вони потирають її, і з неї з’являється Джин. Він каже: “Я виконаю по одному бажанню кожного з вас”.

“Я перша, я перша!”, – каже секретарка. “Я хочу зараз бути на Багамах, на катері, і не думати ні про що”. Пшшш! Вона зникає.

“Тепер я, тепер я”, – каже торговий представник. “Я хочу бути на Гаваях, відпочивати на пляжі, з масажем, нескінченним запасом піна колади і коханням усього мого життя”. Пшшш! Він зникає.

“Тепер твоя черга”, – каже Джин менеджеру.

“Я хочу, щоб ті двоє повернулися в офіс після обіду”.

Мораль історії: завжди давайте Вашому босові висловитися першим.

Урок 4

Орел сидів на дереві, відпочивав і нічого не робив. Маленький кролик побачив орла і запитав: “А можна мені теж сидіти, як Ви, і нічого не робити?”
“Звичайно, чому ні”, – відповів той. Кролик сів під деревом і став відпочивати. Раптом з’явилася лисиця, схопила кролика і з’їла його.

Мораль історії: щоб сидіти й нічого не робити, Ви маєте сидіти дуже, дуже високо.

Урок 5

Індичка говорила з биком. “Я мрію забратися на вершину дерева, — зітхала вона, — але в мене так мало сил”.

“Чому б тобі не поклювати мій послід? – відповідав бик, — у ньому багато поживних речовин”.
Індичка склювала купку посліду, і це справді дало їй достатньо сил, щоб забратися на нижню гілку дерева. Наступного дня, з’ївши ще, вона досягла другої гілки. Нарешті, на четвертий день, індичка гордо сиділа на вершині дерева. Там її помітив фермер і збив пострілом із рушниці.

Мораль історії: маніпуляції з лайном можуть допомогти вам забратися на вершину, але не втримають вас там.

Урок 6

Маленька пташка летіла на південь, щоб перезимувати. Було так холодно, що вона замерзла і впала на землю у великому полі. Поки вона там лежала, корова пройшла повз і покакала на неї. Лежачи в коров’ячому коржі, пташка раптом зрозуміла, як їй тепло. Коров’яче лайно повернуло її до життя! Пташці раптом стало так добре, що вона заспівала, щоб висловити свою радість. Кішка, що пробігала повз, почула спів і вирішила розібратися, у чому тут справа. Прямуючи до джерела звуку, кішка знайшла пташку, розкопала її й з’їла.

Мораль історії:

1). Не кожен, хто напаскудив на Вас, Ваш ворог.

2). Не кожен, хто дістає Вас із лайна, Ваш друг.

3). Коли Ви глибоко в лайні, краще тримати рот закритим.

Поділіться цим матеріалом зі своїми друзями, будь ласка, як нам здається, їм буде теж цікаво дізнатися щось нове про світ навколо нас.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *