Українцям розповіли, які суми банківських переказів можуть потрапити під фінмоніторинг

Нацбанк України здійснює контроль грошових переказів українців. Робиться це з метою легалізації доходів, які могли бути одержані злочинним шляхом. Громадянам розповіли, з якої причини та які суми підлягають перевірці.

У своєму YouTube-каналі адвокат Роман Симутін вирішив пояснити жителям України, які саме перекази можуть стати приводом для перевірки Національного банку. За його словами, вже багато українців отримали відповідні запити від банків, а деяким заблокували рахунки внаслідок перевірки.

Як зазначив юрист, зацікавити фінансову установу може лише клієнт, який щомісяця перевищує ліміт переказів – 400 тисяч гривень. Якщо ж у людини щомісячний обіг на карті становить до 30 тисяч гривень, то вона може не хвилюватись.

Симутін уточнив, що запит на перевірку можуть отримати ті, хто щомісячно проводять операції на суму від 30 до 400 тисяч гривень. Зокрема, це стосується клієнтів, які здійснюють десятки або сотні переказів, якщо оборот на їхній карті збільшився вдвічі, якщо було зняття більше половини коштів або отримано скаргу від людини, яка переказувала кошти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *