Зосередившись на конатальних зірках – зоряних близнюках, які народилися разом, – команда змогла виявити тонкі зміни в хімічному складі, що вказують на поглинання планет.

Ці “планетарні підписи” були ідентифіковані завдяки наявності великої кількості таких елементів, як залізо, нікель і титан, порівняно з іншими, такими як вуглець і кисень. Отримані дані свідчать про те, що стабільність планетарних систем може бути скоріше винятком, ніж правилом, пропонуючи новий погляд на наше місце в космосі.

Чому так стається

Дослідники пояснюють це явище розвитком “коливання” в системах з трьома або більше великими тілами. Така гравітаційна взаємодія може призвести до нестабільності, в результаті чого планети будуть поглинуті своїми зірками. Однак команда запевняє, що така доля малоймовірна для нашої Сонячної системи.

Це дослідження не лише проливає світло на динаміку планетних систем, але й порушує питання про частоту таких явищ у Всесвіті. Оскільки ми продовжуємо досліджувати космос, апетит зірок до своїх планет залишається предметом як подиву, так і наукових досліджень.

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp