Медики: Шизофренія розпізнається на ранній стадії за двома головними ознаками

Медики встановили, що шизофренія розпізнається на ранній стадії. Даному недугу притаманні дві ознаки, які пов’язані зі зміною ставлення людини до навколишнього світу і до себе.

Ризику розвитку шизофренії найбільше схильні чоловіки й жінки у віці 20-30 років. Існує основна небезпека даного захворювання, пов’язана з тим, що його ранні симптоми важко визначити, бо вони не викликають підозр. Лише в міру їх посилення можна визначити наявність хвороби.

Першою ознакою є поява байдужості до всього світу. Людина перестає сприймати думку більшість людей, вона повністю їх ігнорує. У деяких з’являються неадекватні емоції, особливо на вечірці або святковому заході. Чоловік або жінка можуть плакати або проявляти агресію, в ряді випадків вони сміються і жартують. Хворі іноді взагалі не відчувають емоції й до всього проявляють байдужість.

Другою головною ознакою шизофренії є зміна гігієнічних звичок. Люди приймають душ не щодня, а два рази на тиждень, неакуратно стежать за порожниною рота. У них з’являється загальмованість при ранковому вмиванні, коли замість 6-7 хвилин людина займається цим 20 хвилин.

useti.org.ua

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *