Прості речі, які має вимагати жінка у стосунках

1. Повага.

Він має поважати тебе. Це основа стосунків. Якщо він хоче, щоб ти поважала його, він має поважати тебе, твою думку і твоє тіло.

2. Близькість.

Гідна жінка знає, що тільки близькість допомагає створити справжній зв’язок. Вона готова відкритися чоловікові, але чекає і від нього того ж.

3. Незалежність і свобода.

Його повага має поширюватися і на твою незалежність та свободу. Він має розуміти, що ти – окрема особистість зі своєю індивідуальністю. Він повинен дозволяти тобі займатися тим, що тобі подобається, здійснювати свої мрії і досягати своїх цілей.

4. Не намагатися її змінити.

Гідна жінка впевнена в собі. Вона знає свої сильні та слабкі сторони, вона завжди вдосконалюється. У неї свої тверді переконання та цінності. І чоловік не повинен намагатися її змінити.

5. Постійно спілкуватися з нею.

Ти не повинна губитися в здогадках. Ти не повинна бути з тим, хто не в змозі спілкуватися з тобою. У вас мають бути глибокі розмови. Він повинен ділитися з тобою своїми почуттями.

6. Довіра.

Без довіри не може бути здорових стосунків. Кожен із вас має довіряти і відчувати довіру. Твій чоловік має вірити в тебе і дозволяти тобі жити тим життям, яке ти хочеш для себе.

7. Бути на рівних.

Чоловік не повинен дивитися на тебе ні зверхньо, ні знизу вгору. Ви маєте бути рівними партнерами.

8. Зберігати пристрасть.

Ти гідна відчувати себе бажаною, знати про його почуття.

9. Зусилля.

Щоб стосунки були успішними, потрібно добре старатися. Але ти не можеш тільки одна докладати зусиль. І ти маєш право вимагати цього від свого чоловіка.

10. Вірність і відданість.

Гідна жінка не терпить зради. Став високу планку і не знижуй її у стосунках

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *