Експерти назвали причини зростання біткоїна

Експерти назвали причини зростання біткоїна

Котирування біткоїна зростають на тлі збільшення хешрейту мережі та оптимізму інвесторів щодо відновлення економіки США. Про це ForkLog заявили опитані експерти.

Зокрема, на складність видобутку криптовалюти, що підвищується, як на чинник зростання ціни вказав глава відділу PR і комунікацій в EMCD Майк Львов.

Також, за його словами, надії інвесторів підживлюються прийдешніми змінами в регулюванні галузі.

“Не дивлячись на те, що посилення регулювання призведе до додаткових обмежень як для користувачів криптовалют, так і для бізнесів, загалом це є сприятливим ґрунтом для припливу інституційних капіталів”, – заявив Львов.

Регіональний директор CommEX у РФ і СНД Антон Торопцев вважає, що свою роль у поточному русі цін зіграли дані про уповільнення темпів інфляції в США.

Крім того, тригером виступає очікування швидкого схвалення біткоїн-ETF з боку SEC – у січні 2024 року добігає термін винесення рішення одразу за кількома заявками.

“Водночас американський долар, що дешевшає, і нестабільність на Близькому Сході спонукає інвесторів переглядати свій інвестпортфель, щоб зберегти його вартість. Частина капіталу переливається в золото, частина — в цифрове золото, яким традиційно вважається біткоїн”, – пояснив Торопцев.

Макроекономічні чинники посилюються загальним позитивним настроєм на крипторинку, пов’язаним із прийдешнім халвінгом у мережі біткоїна 2024 року, додає експерт. До того ж, тижні між Днем подяки в США і Різдвом історично були сприятливими для біткоїна (так зване Ралії Санта Клауса).

“Протягом грудня у біткоїна є всі шанси протестувати рівень у $45 000, але основний виток зростання навряд чи стартує раніше 2024 року”, – зазначив Торопцев.

Раніше CEO Blockstream Адам Бек спрогнозував біткоїн по $100 000 у найближчі місяці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *