На Закарпатті розпочали аварійне відключення електроенергії

Про початок аварійних відключень повідомило “Закарпаттяобленерго”.

З 25 жовтня на Закарпатті також розпочали аварійне відключення світла на декілька годин. Застосування аварійних відключень пов’язане з виникненням дефіциту електричної енергії в ОЕС України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури.

В ПрАТ «Закарпаттяобленерго» пояснюють що про час відключення та перелік громад де відключатимуть електроенергію повідомляти наперед не будуть. Відключення виконується згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго» і реалізовується протягом 15 хвилин. Відновлення електропостачання відбувається теж тільки згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго».

Графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів. Тому оприлюднювати їх сьогодні не мають права з міркувань безпеки.

В “Закарпаттяобленерго” просять споживачів у цей надскладний час для країни з порозумінням віднестися до ситуації та мінімізувати використання енергоємних електроприладів, особливо в години пікових навантажень на енергосистему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *