Літак із журналістом вибухнув: Шустер розповів, яку ”страшну таємницю” про себе приховує Путін

Російський президент Володимир Путін, можливо, приховує той факт, що його справжня мати живе в Грузії та народила майбутнього главу Кремля від одруженого чоловіка.

Саме через цю таємницю міг загинути журналіст Артем Боровик, літак з яким вибухнув безпосередньо перед першими виборами, за результатами яких Путін очолив РФ.

Про це заявив в інтерв’ю “Гордону” телеведучий Савік Шустер. Він розкрив деталі про секретну справу, до якої був залучений Боровик і, можливо, вона спричинила його загибель.

Так, Шустер стверджує, що Путін народився насправді у 1950 році і зараз йому 72 роки, а не 70 років.

“Віра Миколаївна, так звати маму Путіна. Вона 1926 року народження. Вона не з Санкт-Петербурга, а із села під Уралом, я не пам’ятаю точно, як називається. У цьому селі дуже багато Путіних. Ця дівчина після війни прагнула вчитися. Вона зустрілася з Платоном Приваловим, який її обдурив, сказавши, що він неодружений, а насправді був одружений! – почав свою розповідь Шустер. Стверджується, що саме Привалов був батьком Путіна.

Шустер посилається на польську журналістку Крістіну Редліх, яка у 2016 році опублікувала книгу “Вова, Володя, Володимир. Таємниці Росії Путіна”, над якою працювала 15 років. Вона зустрічалася із жінкою, яка стверджує, що народила майбутнього президента РФ.

За словами телеведучої, після того, як Путіна дізналася, що Привалов має сім’ю, вона стала матір’ю-одиначкою, залишила маленького Володимира на батьків і поїхала вчитися в Ташкент. Там жінка нібито познайомилася з грузином, вийшла за нього заміж і переїхала до його села Метехи. Пізніше вона забрала сина, проте невдовзі хлопчика знову відправили до бабусі та дідуся.

Потім володю, як стверджує Шустер, усиновила родина Путіних, які родом із того ж села, що й Віра Миколаївна, і яких офіційно вважають його батьками.

“У них був син Віктор, який загинув під час блокади. І вони взяли цю дитину до себе. Вони хотіли, щоб у них був син”, – продовжила телеведуча.

Шустер заявив, що за два тижні до доленосних для Путіна президентських виборів про це дізнався Боровик, який на той час був головним редактором “Цілком таємно”. Він летів літаком разом із чеченським бізнесменом Бажаєвим до Грузії, нібито щоб записати інтерв’ю зі справжньою матір’ю Путіна.

Літак вибухнув, Боровик та Бажаєв загинули. Це сталося 9 березня 2000 року.

“Треба було це тоді приховувати? Ні. А використати так, щоб він не виграв у першому турі. А якби він не виграв у першому турі, я дуже сумніваюся, що він виграв би у другому”, – пояснив Шустер.

Він також припустив, що у випадку, якщо дані журналістки Редліх правдиві, Путін не отримав достатньо уваги та любові у дитинстві, що могло сильно вплинути на його характер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше аналогічну версію розповів американсько-російський історик Юрій Фельштинський. Він заявив, що Боровик мав матеріали Дукваха Ібрагімова, який нібито першим дізнався правду про походження Путіна.

Фельштинський також упевнений, що Боровика вбили через те, що він збирався опублікувати сенсацію про Путіна. За його словами, до Грузії той летів саме, щоб зустрітися з Ібрагімовим, оскільки останній вже мав плівку з інтерв’ю Віри Путіної.

Примітно, що матеріал все ж таки був оприлюднений колегами Боровика 26 квітня 2000 року, вже після смерті журналіста та після виборів президента, коли небезпека для Путіна минула.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *