Коли інопланетяни вийдуть на контакт

Вчені роблять прогнози з приводу того, коли прибульці вийдуть на контакт із землянами. Під час конференції UFO Summit 2018 в Бразилії відомі уфологи Еріх Данікена і Джорджіо Цукалос, прихильники теорії «древніх астронавтів», зробили заяву, що позаземні істоти можуть незабаром повернутися на Землю.

Згідно з відстоюванням ними системи ідей, прибульці вже були на планеті в минулому, активно допомагаючи древнім людям.

«На мій погляд, «старші брати по розуму» не прагнуть іти на контакт з нами з простої причини – ми не заслужили. Людство не в змозі розв’язувати власні проблеми, встановити мир, влаштовуючи нескінченну війну. Я думаю, коли ми зрозуміємо, що всі є братами й сестрами, очистимо наш безлад, саме тоді вони вступлять в контакт», – сказав Цукалос.

Його висновки підтримав колега, відзначає, що, можливо, інопланетяни вже на Землі. За словами Еріха Данікена, люди повинні навчитися бути смиренними, не вважаючи себе унікальними. «Численні спостереження НЛО показують, що хтось навколо цієї планети спостерігає за нами, може бути, вивчає мови, мікробактерії, зброю, релігійні й політичні системи. Ми не вінець творіння, не вершина еволюції. Ми всього лише один з мільйонів видів в космічному просторі. Вони повернуться, будуть вчити нас знову. Вони стежать за нами», – підсумував уфолог

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *