АРМА реалізовує 494 земельні ділянки на Закарпатті: Конкурсна комісія оголосила ім’я переможця

Нагадаємо, 11 червня було оголошено про початок конкурсного відбору на обрання юридичної особи, яка реалізовуватиме 494 земельні ділянки, на які ухвалою Вищого антикорупційного суду накладено арешт у межах кримінального провадження. Зокрема, мова йде про 494 земельні ділянки, нижню станцію з канатно-крісельною дорогою та верхню станцію гірськолижного витягу, розташованих у Мукачівському та Хустському районах Закарпатської області. Загальна площа активу – 463, 0735 га.

Для участі у конкурсі надійшли заявки від чотирьох претендентів. Залежно від досвіду на ринку реалізації арештованих активів та відповідності оголошеним критеріям, Комісія з реалізації арештованих активів обирала переможця серед: ТОВ «Полонекс», ТОВ «Укренергоконсалт», ПП «Тендер Онлайн» та ТОВ «Ю.Біз».

Під час чергового засідання конкурсної Комісії було обрано переможця – ТОВ «Полонекс». У випадку його відмови реалізовувати актив, право реалізації переходить учаснику, який посів друге місце у конкурсі – ТОВ «Ю.Біз».

Обраний організатор торгів буде відповідати за проведення аукціонів на платформі Прозорро.Продажі. Це забезпечить прозорий та конкурентний процес реалізації арештованого майна.

Нагадаємо, раніше відбір юросіб, які здійснюють реалізацію арештованого майна відбувався ручному та закритому режимі. Це несло за собою не прозорість процесу та корупційні ризики. Починаючи з ІІ півріччя 2023 року, АРМА почала трансформувати усі процеси, повʼязані з управлінням та реалізацією активів. Зокрема, було утворено з Комісію реалізації арештованих активів. Вона формується з представників АРМА, Громадської ради при АРМА та посадових осіб інших державних органів. Усі засідання Комісії транслюються онлайн на YouTube каналі АРМА.

Онлайн-трансляцію засідання Комісії від 04.07.2024 можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=soqHk6A34DU.

АРМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *