Топ-6 ідей пасивного доходу, які приносять $5000-$50000 щомісячно

Як людина, яка постійно шукає способи заробляти більше грошей і досягти фінансової свободи, я зрозумів, що ключ до успіху — це пасивний дохід. Пасивний дохід дозволяє отримувати дохід з мінімальними постійними зусиллями. Я дослідив і склав рейтинг цих 6 ідей пасивного доходу на 2024 рік, виходячи з того, наскільки легко їх розпочати і скільки бюджету вони потребують. Настав час почати заробляти гроші, поки ми спимо! Почнемо

   1 Розробіть мобільний додаток

Зі зростанням популярності смартфонів розробка мобільного додатку може стати прибутковим джерелом пасивного доходу. Якщо у вас є унікальна ідея і деякі навички програмування, створіть додаток і монетизуйте його за рахунок покупок у додатку або реклами. Необхідний бюджет залежить від складності додатку і від того, чи потрібно вам наймати розробника на Fiverr.

Ви хочете створити додаток, але не знаєте, як писати код? Якщо так, то ви не самотні.

«No-Code-MBA» допоможе вам створити будь-який додаток без написання жодного коду.

2. Створіть онлайн-курс

Якщо ви маєте досвід у певній галузі, подумайте про створення онлайн-курсу, щоб поділитися своїми знаннями. Такі платформи, як Udemy та Teachable, спрощують розробку та продаж курсів, дозволяючи вам отримувати пасивний дохід від студентів, які реєструються. Основною інвестицією тут є ваш час, витрачений на створення контенту курсу.

Приєднуйтесь до найкращих онлайн-курсів «Teachable» безкоштовно!

3. Напишіть електронну книгу

Написання електронної книги – це чудовий спосіб монетизувати свої знання або творчі здібності. Опублікуйте свою електронну книгу на таких платформах, як Amazon Kindle Direct Publishing, і заробляйте роялті щоразу, коли хтось купує вашу книгу. Основна інвестиція – це час, витрачений на написання та редагування вашої книги.

4. Партнерський маркетинг

Рекламуйте продукти або послуги інших компаній у своєму блозі або акаунтах у соціальних мережах і отримуйте комісію за кожен продаж, здійснений за вашим партнерським посиланням. Обирайте продукти, які відповідають інтересам вашої аудиторії, щоб максимізувати свій заробіток. Основна інвестиція — це ваш час, витрачений на створення контенту і формування аудиторії.

Приєднуйтесь до Fiverr як афіліат і заробляйте гроші безкоштовно!

5. Створіть канал на YouTube

Якщо вам подобається створювати відеоконтент, створіть канал на YouTube і монетизуйте його за допомогою реклами або спонсорського контенту. Хоча для створення аудиторії потрібен час, успішні канали можуть приносити значний пасивний дохід.

Основні витрати включають обладнання для запису відео та програмне забезпечення для редагування, але ви можете почати з базових інструментів і оновлювати їх у міру зростання.

Якщо ви не є експертом, ви можете найняти фрілансера на Fiverr всього за $5 для початку.

6. Криптовалюта

Існує багато способів заробляти на криптовалюті, таких як купівля, продаж і торгівля на криптовалютних біржах, ставки і позика монет для отримання пасивного доходу, майнінг і приєднання до майнінг-пулів для генерації нових монет, участь в airdrops, ігри «грай і заробляй», стейкінг для отримання доходу, забезпечення ліквідності, партнерський маркетинг та арбітраж.

Ці методи вимагають різного рівня капіталу, навичок, інструментів і програмного забезпечення. Перш ніж вибрати улюблений метод або комбінацію з декількох, слід провести дослідження.

Найпростіший та безпечний заробіток на криптовалюті — це стейкінг. Приєднується зараз безкоштовно та отримуйте бонус 50$ на депозит!

Ці 6 ідей пасивного доходу на 2024 рік пропонують різні можливості для таких людей, як я (і ви), почати заробляти гроші, поки ми спимо.

Майте на увазі, що створення потоку пасивного доходу часто вимагає початкових вкладень часу або грошей, але винагорода може бути того варта. Обирайте ідеї, які найкраще відповідають вашим інтересам та навичкам, і зробіть перший крок до фінансової свободи!

Друкарня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *