В Україні за роботу копірайтером готові платити понад 25 тисяч: про що треба писати

В Україні все популярнішою стає онлайн-робота, а однією з найдоступніших професій вважається копірайтер. Річ у тім, що хоча писати тексти і не так легко, як здається, навчитися робити це на базовому рівні все ж простіше, ніж, наприклад, верстати сайти або займатися програмуванням. Тим паче, що у деяких компаніях готові платити за таку роботу 25 тис. грн і більше.

Наприклад, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію копірайтера з зарплатою 38 тис. грн. Працювати потрібно буде з понеділка до п’ятниці з 15:30 до півночі. “Написання якісних текстів для веб-сайту, блогу або інших онлайн-платформ. Розробка захоплюючих історій та повідомлень, які зацікавлять та вразять наших потенційних клієнтів”, – йдеться в описі робочих обов’язків.

А освітній центр шукає копірайтера на заробітну плату від 20 до 25 тис. грн. Писати потрібно буде статті про викладання англійської мови та публікувати їх на сайті англійською мовою. А тому серед вимог до претендента є знання англійської на рівні С1/C2.

Водночас, роботодавці шукають копірайтерів не лише для віддаленої роботи – також пропонують працювати з офісу. Наприклад, сервіс подарунків та вражень готовий платити 25 тис. грн за написання текстів на теми, власне, подарунків та вражень, а також про подорожі.

А компанія з організації конференцій для середнього та великого бізнесу шукає копірайтера на зарплату від 20 до 40 тис. грн. Писати треба на бізнес-тематику. Серед професійних вимог – високий рівень письмової англійської.

Роботодавці хочуть прив’язувати зарплату до результатів роботи

Водночас за даними дослідження іншого кадрового порталу, українці незадоволені зарплатами, які їм пропонують роботодавці, – про це заявив 41% учасників опитування. Невідповідність цих сум бажаному рівню оплати праці є основною проблемою, з якою люди стикаються під час пошуку роботи.

При цьому лише 28% українців повідомили, що нині у повному обсязі отримують ту ж зарплату, що й до повномасштабної війни. У інших відбулися зміни – причому, як у бік підвищення, і зниження оплати праці.

Самі ж роботодавці, зазначається, намагаються “утримувати баланс матеріальної та нематеріальної мотивації”. А дехто готується до впровадження системи чіткої прив’язки зарплати до фактичного результату роботи.

“Це дозволить працівникам впливати на свій заробіток, а нам як бізнесу контролювати фонд оплати праці. Також ми постійно аналізуємо ринкові зарплати, щоб тримати руку на пульсі ринкових умов та не допускати недооцінки наших працівників”, – розповіла директорка з персоналу “Ватаг Груп” Лілія Мелікян.

Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *