The Times пророкує Путіну долю радянського тирана Сталіна

Отримавши новий шестирічний термін на виборах, президент РФ Володимир Путін перебуває на шляху до того, щоб стати найстарішим керівником Росії, який коли-небудь діяв на посаді президента.

Як зазначає The Times, якщо він залишиться при владі до жовтня 2028 року, коли йому виповниться 76 років, він обжене Леоніда Брежнєва, колишнього радянського лідера, як найстарішого жителя Кремля. Він також обжене Йосипа Сталіна як лідера Росії, який перебуває на посаді найдовше, якщо отримає новий термін у 2030 році, передає УНІАН.

Згідно зі змінами в російській конституції, які було внесено в терміновому порядку 2020 року, Путін може правити ще два терміни, до 2036 року, коли йому виповниться 84 роки.

Середня тривалість життя росіянина становить лише 64 роки. Хоча Путін користується медичним обслуговуванням світового класу і вважається майже непитущим, регулярно займається спортом, його численні вороги сподіваються на його смерть.

Якщо Путін помре на своїй посаді, пост президента тимчасово перейде до прем’єр-міністра. Зараз цю посаду обіймає Михайло Мішустін, колишній податковий інспектор.

Союзники Путіна наполягають на тому, що його спадщина житиме. Однак, як прекрасно розуміють союзники і вороги Путіна, жодних гарантій у цьому немає. У 1956 році, за три роки після смерті Сталіна, його наступник Микита Хрущов виступив на з’їзді комуністичної партії з промовою, що критикує сталінський культ особистості і його чистки.

За промовою послідувала програма “десталінізації”, в рамках якої було демонтовано пам’ятники, перейменовано вулиці і винесено тіло Сталіна з мавзолею на Красній площі, де його помістили поруч із забальзамованим трупом Володимира Леніна. Репутація Сталіна різко зросла після того, як Путін прийшов до влади 2000 року.

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *