Алкогольний напій, який уповільнює старіння і знижує рівень холестерину

Лікар-дієтолог розповіла, що помірне споживання шампанських вин рожевих і червоних сортів здатне уповільнити процес старіння, оскільки в цих напоях містяться антиоксиданти, «оновлюють» організм.

Вся справа в речовинах, які містяться у виноградних кісточках.

– Червоний виноград і речовини, що містяться саме в кісточках червоного винограду, давно вивчені і широко використовуються в медицині саме як засоби, що володіють антиоксидантними властивостями, – зазначила експертка.

За її словами, ігристий напій покращує стан шкіри і навіть скорочує кількість «поганого» холестерину. Крім того, він надає позитивний ефект на роботу мозку і серця,

Лікар підкреслила, що необхідно знати міру і випивати не більше одного келиха на добу.

Відзначимо, що деяким людям алкоголь протипоказаний в будь-яких кількостях.

Що стосується властивостей виноградних кісточок, то вони можуть стримати розвиток раку, повідомляють вчені. Зокрема, в них присутній токоферол, який ефективний в захисті від раку молочної залози, шкіри, а також простати.

Раніше наркологи розповіли, як виявити у людини схильність до алкоголізму. Є три питання, які вони задають пацієнту, який прийшов на прийом. Питання звучать так: “чи просили вас близькі кинути пити?”, “Чи було вам коли-небудь соромно за те, що ви вчинили в стані сп’яніння?”, “Чи було у вас бажання похмелитися з ранку?”. Якщо на всі три питання ви відповіли “так”, то з високою ймовірністю у вас є проблеми з алкоголем.

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *