Бекешчаба та Україна стають ближчими (фото)
У контексті розвитку міжрегіональної співпраці в.о. керівника Консульства України в Ніредьгазі Владислав Мушка 15 лютого 2024 р. відвідав м.Бекешчаба – адміністративний центр області Бекеш.
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428468108_786964436810475_294551618954571288_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=czfmikfwlJcAX_8Xusr&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfBU7oqgdl4ms8yoS6ZN4qgvJvAiBFxSFkCc0UXP2DEq9g&oe=65D5927F)
В рамках перебування в Бекешчабі, спільно з очільником місцевого самоврядування українців Олександром Потапенко, проведено змістовну зустріч з мером м. Бекешчаба Пейтером Сарвашом. Обговорено широкий спектр питань, перш за все, що стосуються громадян України, які проживають у місті. Консул також поінформував міського голову про актуальну ситуацію в Україні.
![На зображенні може бути: 3 людини, весілля та вулиця](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428474932_786964886810430_3194671902167045621_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=WDSx6gddJL0AX_ZmDW_&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfDycxKE4FQ1P8b2lFvm09VDM3bPVPUAViLiJ25IUYIKOQ&oe=65D5B824)
Крім цього проведено зустрічі з представниками обласної адміністрації, де також обговорення нагальні питання пов’язані з тимчасовим прихистком українців в області Бекеш.
![На зображенні може бути: 9 людей](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428358131_786965016810417_7272822535271327375_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ux75OSc_44kAX9_h0HS&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfAh8p7l26cBjPzkOes8Rv5Q0hkPnADROXFVpqa8UdUmeA&oe=65D54FFE)
Важливим елементом програми стало відвідання місцевого офісу Червоного хреста Угорщини. Тут відбулась зустріч з тимчасовими переселенцями з України.
![На зображенні може бути: 11 людей, лікарня та текст](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428408253_786965043477081_3399462382816385172_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=xBnw-ERiNh8AX8sWChu&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfDzsUzw8UyWV8nBcZDtjxwWGO_dHuSIn6HkisYH2RZmWw&oe=65D54154)
Щиро дякуємо Самоврядуванню українців м. Бекешчаба за сприяння Консульству та сумлінну роботу на користь громадян України.
Nova Hvylja Egyesület Товариство Нова Хвиля
*****************
Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:
![](https://fenixslovo.com/wp-content/uploads/2023/12/2023-12-03-1272-01.jpg)
Одержувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”
Код Одержувача: 45182991
Банк Одержувача: АТ «ОТП БАНК» в м. Київ
МФО 300528
Рахунок № UA743005280000026000000034874
Для допомоги ЗСУ.
РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!
Контактні дані для зв’язку:
stepansikora@gmail.com, fenixslovo@ukr.net, +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp