В управління АРМА передали майно депутата з Херсонщини вартістю понад ₴640 мільйонів

Прокуратура передала в управління АРМА майно вартістю понад 640 млн грн, що належить депутату Херсонської облради, якого підозрюють у державній зраді та колабораційній діяльності.

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

«За клопотанням прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури та Херсонської окружної прокуратури судом ухвалено рішення про передачу арештованого майна, яке належить депутату Херсонської обласної ради підозрюваному у державній зраді та колабораційній діяльності», – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість арештованого майна становить понад 640 млн грн. Це корпоративні права у 12 агрофірмах та підприємствах, належні їм земельні ділянки площею 2,5 тис. га, тепличний та автозаправний комплекси, більш як 30 об’єктів нерухомого майна, транспортні засоби, банківські рахунки.

Зазначається, що прокуратура забезпечила передачу майна в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці оголосили підозру брату херсонського нардепа-зрадника Олексія Ковальова – Юрію. У 2020 році Юрія Ковальова було обрано депутатом Херсонської обласної ради.

У травні минулого року Юрій Ковальов, а також Данило Репілевський були виключені зі складу депутатської фракції «Слуга народу» у Херсонській обласній раді.

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *