Масштабна пожежа спалахнула в курській області рф на нафтобазі (відео)

За словами губернатора Курської області Романа Старовойта, інцидент стався в Курському районі після атаки українського БПЛА.
У ніч на 15 лютого в *курській області Росії виникла масштабна пожежа на нафтобазі, спричинена, як стверджує місцева влада, нібито атакою безпілотного літального апарату.

Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

За словами губернатора курської області Романа Старовойта, інцидент стався в курському районі після атаки українського БПЛА. У результаті спалахнув резервуар об’ємом 100 тонн, після чого загоряння перекинулося на три резервуари з бензином, один із яких частково обвалився.

На момент початку пожежі в регіоні чулися звуки вибухів. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

За інформацією з російських Телеграм-каналів, унаслідок нічної атаки двох безпілотних літальних апаратів на нафтобазу в регіоні, резервуари з паливом продовжують горіти. Місцеві жителі вже зранку спостерігають за стовпом диму, що підіймається над місцем пожежі, а на місце події продовжують прибувати пожежні машини для гасіння вогню.*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *