Математик з України розшифрував “Код да Вінчі” та назвав дату кінця світу

Український інженер “вирахував” дату кінця світу за допомогою фрески “Таємна вечеря”.
Тернопільський математик та член ГО “Академія будівництва України” Анатолій Пасько заявив, що зміг розшифрувати “Код да Вінчі” і таким чином пояснив вирахувану дату кінця світу. Про це повідомляє портал “Коментарі” з посиланням на тернопільське видання “Свобода“.

Математик вирахував дату кінця світу через фреску Леонардо да Вінчі “Таємна вечеря”.

Кілька років тому співробітниця Каліфорнійського університету Сабріна Сфорца Галіція заявила, що вирахувала дату кінця світу — 21 березня 4006 року. Вона не пояснила, як це їй вдалось, однак вказала, що скористалась у своїх розрахунках фрескою “Таємна вечеря”, яку створив видатний вчений Леонардо да Вінчі.

Саме пояснення до розрахунків цієї дати привів Анатолій Пасько. За словами тернопільського інженера він випадково натрапив на розгадку “Коду да Вінчі”.

Пасько пояснює, що за столом на фресці 12 апостолів та Ісус, крім того, за їх спинами 8 простінків. Таким чином утворюється число 21, яке вказує на день кінця світу.

За словами Анатолія Паська місяць він вирахував за допомогою трьох вікон на фресці да Вінчі за якими весна, що вказує на третій місяць від початку року – березень.

Щоб визначити рік кінця світу інженер порахував пальці на ногах, руках, які видно на фресці та додав їх до тріщин, які зображені на стелі.

Під час цих підрахунків в українського ентузіаста вийшло число 4006.

Таким чином, Анатолій Пасько вирахував “Код да Вінчі”, що вказує на кінець світу, який, можливо, настане 21 березня 4006 року. Зазначимо, що “Код да Вінчі” — це назва містичного роману Дена Брауна у якому головний герой розшифровує релігійні символи, що вказують на альтернативну історію християнства.

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *