Дайте своєму розуму кілька хвилин тиші на день…

Одного разу фермер виявив, що загубив годинник у сіннику. Попри те що вони не представляли ніякої цінності, а їх вартість була невеликою, годинник були дорогі фермеру як  подарунок від близької людини.

Після безрезультатних довгих пошуків вгору і вниз по сараю він здався. У мене більше не було сил. Побачивши поруч хлопчиків, що граються, він вирішив попросити у них допомоги і пообіцяв винагороду кожному, хто знайде його годинник на сіні.

Почувши це, хлопчаки кинулися до сараю, перелізли по всій стопці зверху вниз, але годинника так і не знайшли. І в момент, коли фермер збирався відмовитися від усіх спроб знайти годинник, до нього підійшов маленький хлопчик і попросив дати йому ще один шанс. Фермер, дивлячись на нього, подумав, чому б і ні, тим більше що дитина виглядав досить щирим. Так фермер відправив хлопчика в сарай.

Яке ж було його здивування, коли через деякий час хлопчик вийшов з сараю з годинником в руці. Фермер, охоплений радістю, з цікавістю запитав, як йому вдалося зробити те, що не вдалося іншим хлопчакам. Хлопчик відповів: “Я нічого не робив. Я просто сидів на підлозі і слухав. У тиші я почув їх цокання, пішов у напрямку звуку і знайшов їх»..

Мораль: спокійний, спокійний розум може мислити краще, ніж збуджений і схвильований. Дайте своєму розуму кілька хвилин тиші в день. А сама душа завжди знає, що робити, щоб зцілитися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *