Стрімке подорожчання біткойна

Біткойн стрімко дорожчає після серйозних втрат, які біткойн зафіксував у 2022 році. З січня вартість монети виросла на понад 30%. Одна з ключових причин такого бурхливого злету – прагнення інвесторів переказувати свої гроші з депозитів в американських банках у цифрові активи.

Цьому сприяв крах одразу кількох великих банків США у березні 2023 року. Тоді закрилися Signature Bank і Silicon Valley Bank, який став найбільшим банком, що розорився, з часів світової економічної кризи 2008 року. Банкрутству посприяла, зокрема, монетарна політика Федеральної резервної системи США щодо ставки – у березні регулятор знову підняв індикатор на 0,25 пункту до 4,75 – 5% річних задля боротьби з інфляцією.

Цілком логічно, що довіра інвесторів до банківської системи США трохи похитнулася. Тож вони почали виводити свої гроші з депозитів і задумалися про те, який актив краще обрати для цієї цілі. Біткойн став для них непоганим варіантом, і це розігнало ринковий курс цієї криптовалюти до 28 тисяч доларів за монету.

Прогнози на мільйон

На тлі активного зростання котирувань на ринку почали звучати найсміливіші прогнози щодо найближчого майбутнього найвідомішої криптовалюти у світі.

Так, наприклад, колишній технічний директор Coinbase Баладжі Шрінівасан вважає, що біткойн подорожчає до 1 мільйона доларів уже через три місяці. На його думку, цьому сприятиме невпевненість інвесторів в американській банківській системі та ризик банкрутства нових кредиторів у США.

До теми! Глава Мініфіну США наголошувала, що банківський сектор країни залишається стабільним та надійним. Міжнародний валютний фонд заявляв, що крах банків у США не призвів до глобального шоку.

З аналогічним сміливим прогнозом виступив і колишній глава криптовалютної біржі BitMEX Артур Хейз. На його думку, цьому сприятиме той факт, що Народний банк Китаю знизив нормативи обов’язкових резервів (RRR) для всіх банків на 0,25%.

Звичайно, варто враховувати, що прогнози представників криптоіндустрії завжди трохи упереджені, оскільки вони трактують усі процеси на свою користь.

Наскільки реальні такі прогнози

Швидше за все, очікування щодо зростання біткойна до 1 мільйона доларів у 2023 році все ж таки не стануть реальністю. Якщо врахувати, що зараз найвідоміша криптовалюта у світі коливається на рівні 30 тисяч доларів за монету, то передумови для настільки бурхливого цінового стрибка поки що не помітні.

Звичайно, інвестори будуть пильно стежити за подальшим розвитком ситуації у банківському секторі США, а також вони, найімовірніше, продовжать шукати альтернативні фінансові активи, в які будуть переказувати свої гроші з банківських депозитів.

Швидше за все, зростання біткойна буде тривати. Проте у сучасних реаліях більш реалістичними виглядає ймовірне подорожчання до 40 000 – 50 000 доларів. При цьому не можна не згадати, що зростання біткойна зазвичай сприяє подорожчанню й інших криптовалют.

Як капіталізувати актуальний тренд на ринку криптовалют

Зараз інвестори можуть монетизувати висхідну динаміку біткойна та інших криптовалют на ринку. Проте спершу радять обрати надійну торгову платформу, яка надасть можливість інвестувати в криптовалюти. Однією із таких є Libertex від Forex Club.

Крім криптовалют ця платформа пропонує понад 300 фінансових інструментів. Відтак кожен інвестор може знайти для себе актив, який найбільше йому підходить. Серед них:

  • Акції;
  • Фондові індекси;
  • Валюти;
  • Енергоносії та сільськогосподарські активи.

Як почати

Щоб почати інвестувати та заробляти на біткойні та інших активах, потрібно зробити кілька простих кроків. Алгоритм дій такий:

  • Відкрити та поповнити торговий рахунок у Libertex;
  • Обрати відповідний актив;
  • Ввести суму угоди;
  • На платформі буквально в один клік можна відкрити інвестиційну угоду. Наприклад, на купівлю активу, щоб капіталізувати його зростання;
  • З іншої сторони, інвестор має можливість з легкістю відкрити угоду на продаж, аби отримати дохід від зниження котирувань.

Вбудовані в Libertex інструменти технічного аналізу та стрічка новин допоможуть інвестору проаналізувати динаміку та тенденції ринку, А також ухвалити найкраще рішення щодо того, коли відкривати та закривати позиції.

Тим паче з Libertex реально заробляти будь-де, де є Інтернет. Річ у тому, що доступ до платформи можна без проблем отримати як з допомогою комп’ютера через вебінтерфейс, так із мобільного через додатки для iOS і Android.

24 канал