У майбутній Україні не може бути місця для тих, хто використовує державні ресурси для власного збагачення – посол США Бріджит Брінк

Державні ресурси мають слугувати народові України, а не використовуватися окремими особами для власного збагачення

На цьому наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк, виступаючи перед початком почесної лекції лауреатки Нобелівської премії миру Олександри Матвійчук, організованій Київським безпековим форумом, що був заснований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.

“США повністю підтримують Україну вашій боротьбі за ваше майбутнє. Народ України має право обирати своє майбутнє” – підкреслила пані Посол.

Вона згадала вчорашнє звернення президента України Володимира Зеленського, в якому він наголосив, що сила суспільства і держави базується на правосудді й справедливості, підкресливши, “що до минулого вороття не може бути”.

“У майбутній Україні не може бути місця для тих, хто використовує державні ресурси на власне збагачення. Державні ресурси мають слугувати народу. Люди мають розуміти свою відповідальність один перед одним і перед державою. І це не порожні слова. Це слова, які мають глибоке коріння у цінностях, які підтримує Україна у намаганнях бути частиною євроатлантичного суспільства”, – зазначила Бріджит Брінк.

Посол США висловила сподівання, що українське суспільство та уряд України мобілізуються після винесених уроків минулого і втрат, які їм довелося перенести у тому числі у війні.

“США будуть продовжувати підтримувати зусилля України в проведенні й утвердженні інституцій, які працюватимуть заради інтересів багатьох, а не декількох”, – підкреслила вона.

Бріджит Брінк наголосила, що демократія вимагає постійних зусиль і невпинної праці.

Дипломат підкреслила, що США підтримують Україну  в екзистенційній боротьбі з російською федерацією: “Ми будемо вашими партнерами у цій війні проти російської агресії. Ми будемо підтримувати вас у побудові нового майбутнього, яке буде гідне тих жертв, які ви принесли. Ми дуже пишаємося тим, що ви наші партнери”.

Пані посол зазначила, що ця підтримка буде продовжуватися стільки, скільки потрібно і висловила впевненість у перемозі України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *