«Снігова людина» Закарпаття: українець пролежав закопаним у снігу за -20°C та плавав під кригою без гідрокостюму

Людина-феномен Олексій Гуцуляк не боїться холоду…

Олексій Гуцуляк із Закарпаття не боїться холоду. У рідному містечку чоловіка називають «сніговою людиною». Неймовірно, але йому належать п’ять світових рекордів. У 2013 він годину пролежав голяка у сніговому заметі. Для звичайної людини це могло б закінчитися тяжким обмороженням, а от Олексій навіть не змерз.

«На дворі -20°C, а я закопаний у снігу. Мої сусіди думають, ну напевно, несповна розуму. А коли вже встановився світовий рекорд, то – рекордсмен», – каже Олексій Гуцуляк.

А за кілька років українська «снігова людина» наважилася на ще один рекорд – заплив під кригою без гідрокостюма на одному диханні. За рекордом слідкувала ціла юрба медиків адже знепритомніти від переохолодження справа кількох секунд. Але Олексій легко здолав 40 метрів і відтоді постійно з’являється на сторінках книги Гіннеса із новими рекордами. Так у березні 2018 він найшвидше у світі здолав у вплав спринтерську дистанцію замерзлим озером.

«Я ж не сидів у крижаній воді, а пірнав у неї на затримку дихання. У мене був заплив на 60 метрів – це десь 1 хв 40 секунд, тобто це було в динаміці», – розповідає світовий рекордсмен з України.

Друзі називають Олексій феноменом, проте сам рекордсмен з ними не згоден і каже, що він звичайна людина. А також запевняє – такі суперздібності у собі може розвинути кожен. Як це зробити – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *