Дружина заступника голови фракції «Слуги народу» Миколи Тищенка відкрила розкішний салон краси в Ужгороді

Салон Clipse.Uzhhorod родини Тищенків розташований в новому ЖК «Silver Park». Ціна квартир тут стартує від 1,5 тисячі доларів за м2. Комерційна нерухомість (фасад) – від 3 тисяч доларів за м2.

За словами рієлторів, з урахуванням обладнання, меблів та ремонту Тищенко інвестував у салон не менше 600-700 тисяч доларів.

Приміщення зазвичай оформлене на довірених осіб нардепа. Як і київська нерухомість родини Тищенків – квартира та паркомісця у люксовому ЖК «PecherSKY», особняк на вулиці Ужгородській, що за документами належать членам родини Ситак.

За дивним збігом обставин новий салон Тищенка з’явився після серії заходів його благодійного фонду «Дорога миру» (Way of Peace) у Празі, Парижі, Ніцці, Нью-Йорку та Варшаві.

Захоплення благодійністю допомогло не лише родині Тищенків. «Господинькою» заходів «Дороги світу» була подруга сім’ї Аліса Хомер. Наприкінці минулого року «амбасадорка» фонду Тищенко сплатила понад 15 тисяч євро за шикарний та дуже тривалий відпочинок на Балі, куди вирушила на початку січня разом із чоловіком.

Публікуючи в Instagram фото з берега теплого океану Аліса Хомер рекомендує передплатникам «не відкладати життя на потім» та «не позбавляти себе маленьких радощів».

У МЗС шоковано ситуацією, оскільки українські дипломати брали участь у заходах сім’ї Тищенка. Міністерство перевіряє факти нецільового використання коштів іноземних меценатів та має намір відмовитися від подальшої співпраці з фондом «Дорога миру». За підсумками благодійних заходів Charity dinners родина Тищенків могла фіксувати у звітах лише частину надходжень. Решта залишалася в організаторів. Крім того, закупівля автомобілів для медиків і сил оборони проводилася за значно завищеними цінами.

Сам Тищенко та його родина, зазвичай дуже активні у Facebook та Instagram, вже кілька тижнів не викладають свіжі фото.

Сподіваємось, НАБУ та СБУ з’ясують походження коштів на новий салон Тищенка в Ужгороді. А також перевірять, навіщо нардеп залишав територію України у січні, і де саме він перебував.

Украина сейчас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *