Послухав промову Путіна. По суті, це оголошення джихаду Заходу

Мова виразна і логічна в тій задзеркальній системі координат, в якій живе сам Путін, більшість населення РФ і велика кількість людей за кордоном, причому не лише росіян. Він не псих у логіці його матриці.

Це не лише й не так про Україну. Це про весь світ взагалі, включаючи Німеччину та Південну Корею. Це чергове “пролетарі всіх країн об’єднуйтесь”, де під пролетаріями мається на увазі погано освічене населення з правими поглядами, яких легко радикалізувати. Ця зараза вже поширилася в усьому світі під виглядом конспіративних теорій, що обіцяють новий світопорядок. Він не зупиниться. І навіть якщо він зупиниться, вже не зупиниться маховик, заведений ним. Люди, яких він спокусив на джихад, вже відчули смак крові та насолоду жертовності. Сім’ї пишатимуться своїми шахідами. У результаті ми маємо 100-мільйонний Талібан зі своєю середньовічною ідеологією ненависті до всіх, хто не хоче бачити в Росії рятівника світу від розпусти, що насаджується ліберальними цінностями Заходу.

Україна поки що самотужки воює в 3-й світовій війні, що вже почалася, поки всі інші країни щосили намагаються відтягнути якнайдовше момент повноцінного вступу в цю війну арміями своїх держав. Чим раніше Захід зрозуміє, що війну вже оголошено і це він, а не Україна є адресатом оголошення цієї війни, тим буде справедливіше для України простіше для всіх.

Ворог позначений і війна має бути виграна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *