Олігарх з оточення Путіна розкрив його хворобу: “Страшніше не придумаєш”

Один з олігархів, який дуже тісно пов’язаний з Кремлем, вирішив розповісти, чим насправді хворий російський президент-агресор Путін.

Як повідомляє ТСН, олігарх, обурений діями кремлівського диктатора зі знищення економіки і капіталів, назвав діагноз Путіна виданню Mirror.

Видання зазначає, що розмова кремлівського інформатора була таємно записана. Крім іншого, він розповідає своєму співрозмовнику про те, що у російського президента діагностовано рак крові, його постійно намагаються врятувати.

Крім того, цей олігарх додав, що “Путін повністю зруйнував економіку Росії, економіку України та багатьох інших економік і зруйнував абсолютно. У нього проблема з головою. “Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову”, – говорить він.

Нагадаємо, наприкінці квітня британський таблоїд The Sun опублікував статтю про те, що російський диктатор Володимир Путін хворий на рак і найближчим часом його чекає операція.

Також повідомлялося, що на час операції Путін навіть призначив наступника у вигляді відданого маразматика і дуже жорсткого екс-КДБшника Миколи Патрушева.

До слова, на параді в Москві, який відбувся 9 травня, Путін був дуже втомленим і ослаблим. Багато хто звернув увагу на його запухле обличчя і підозріло криві ноги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *