Поганий знак для Росії: Начальник Генштабу ЗС РФ сам прибув на Харківщину, щоб командувати наступом окупантів

Начальник російського Генштабу Валерій Герасимов особисто командуватиме наступом окупаційної армії на Ізюмському напрямку. За попередніми даними, він вже прибув в пункт управління збройних сил РФ в тимчасово захопленому рашистами Ізюмі.

Це свідчить про проблеми в вертикалі управління армією РФ і є сигналом про майбутню поразку рашистів у наступі на Ізюмському напрямку. Про це, посилаючись на власні джерела, повідомили у Defense Express.

“Схоже, рашисти вважають, що наступ на Ізюмському напрямку – це для них “Сталінград” та “Курська дуга” одночасно. Тому Кремль вирішив ще більше “централізувати” управління цією операцією. З власних джерел Defense Express стало відомо, що начальник Генерального штабу ЗС РФ Валєрій Гєрасімов буде особисто керувати наступом російських військ на Ізюмському напрямку”, – зазначили у військовому виданні.

За даними Defense Express, Герасимов вже прибув у пункт управління ЗС РФ у тимчасово окупованому Ізюмі.

У таких “рокировках” експерти вбачають поганий знак для Кремля та запланованого ним наступу на Ізюмському напрямку.

“Раз особисто Гєрасімов прибув командувати операцією не стратегічного, а оперативно-тактичного рівня, значить у Кремля провалився задум по створенню єдиної вертикалі командування силами, що ведуть війну проти України, котру мав очолювати “політичний призначенець” генерал армії та командувач Південним ВО Алєксандр Дворніков”, – зазначено в аналітичному матеріалі видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *